Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezik a Reinkarnáció. Mit...

Létezik a Reinkarnáció. Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Eddig kételkedtem, de a neten olvasgattam érdekes dolgokat.

[link]



2018. aug. 30. 18:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/151 anonim ***** válasza:

"a múltra meg azt mondjátok hogy el kell felejteni meg hogy csak a jelenre koncentrálni."


Inkább arra, hogy ami hátravan, azt használd ki rendesen. Ne az legyen öregségedre, hogy ja, ez mi volt? Ráadásul te még azt sem tudod, hogy az idő múlása gyorsul.

Pedig feltűnhet egyébként, hogy mondjuk 8-tól 9 évesnek lenni még milyen végtelennek tűnt. Később egyre gyorsul ez az érzet.


80-90 éves hölggyel beszéltem egyszer, aki szerint az a jó élet, amire lehet visszaemlékezni, mármint nyilván pozitívan. Számára pedig a legszebb emlékek két fő kategóriára oszlottak:


– Utazások a világban

– Emlékezetes szexélmények.


Tehát adott a célirány.

2018. szept. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/151 anonim ***** válasza:
71%

Kerdezo te depresszios vagy?


Te nem vagy kepes elfogadni, hogy nincs semmi a halal utan.


Lehet, hogy az elet ertelmetlen. Max az ember ad neki ertelmet.


Ezen a halal dolgon vagy depressziosok agyalnak vagy olyan emberek, akik raernek es nem tudnak mas celt adni az eletuknek.

2018. szept. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/151 A kérdező kommentje:

#62

Talán azért mert nagyon gyorsan eltelt a gyerekkorom és nem használtam ki, úgyérzem elparazoltam a legjobb éveimet.

Elég megnézni az Emberek kategóriában hogy milyen rossz a huszonévesek élete, visszasirják a gyerekkorukat, rengeteg az ilyen kérdés. A felnőttkor a nagy semmiről szól, semmi értelme. Sokan huszonévesen szét hajtják magukat a munkában, más semmi, és egyre jobban megöregszenek huszonévesen. Én is 16 évesen még kisfiúnak mondtak, most meg 18 évesen simán felnőttnek néznek, rengeteget változtam. Mi vár rám? A nagy SEMMILYEN felnőttkor. Ez az igazság.

2018. szept. 1. 12:10
 64/151 anonim ***** válasza:
54%
Megvan az ok.
2018. szept. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/151 anonim ***** válasza:
65%
Csajozassal nem vagy elkesve.
2018. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/151 anonim ***** válasza:
46%

Említettem, hogy én mit hittem a reinkarnációról, vagy talán még az is lehetséges, hogy rövid időre elhittem, csak utólag még azt is szégyellem beismerni, hogy bedőltem.

De abban biztos vagyok, hogy a közelgő végtől nem tartottam akkoriban, mert úgy érzékeltem, hogy azért az még sokára lesz. A gyorsuló időre mondjuk nem számítottam, legyen bár látszólagos.

Azt is több helyről lehet tudni (nem csak az öregasszony mondta nekem), hogy az élet értelme a szex és utazások, amikre jó visszaemlékezni.

Ráadásul utána gondoltam vissza én is, hogy tényleg, mennyire igaza van.

2018. szept. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/151 A kérdező kommentje:

#66

A szex és az utazások egy nagy hülyeség. Egyátalán nem érdekelnek. Egy jó dolgot sem tudtok mondani a felnőtt életről. Bárcsak örökké 13 éves lennék.

2018. szept. 1. 13:34
 68/151 anonim ***** válasza:
54%
Nabazzz... neked aztán beszélhet az ember.
2018. szept. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/151 anonim ***** válasza:
71%

Depresszio.


A tunet.. ..

2018. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/151 A kérdező kommentje:

#68

Csak hülyeségeket irsz.

2018. szept. 1. 14:13
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!