Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy a mostani...

Lehetséges, hogy a mostani életemben egy olyan férfiba legyek szerelmes, akit esetleg ismerhettem előző életemben? N 26

Figyelt kérdés
Nos röviden, 11 évesen nagyon beleszerettem valakibe... egy pillanat alatt... a tekintete, a mimikáj, stb... nem tudom megmagyarázni, de számomra a legvonzóbb lény az életben. Gyerekként is tudtam, hogy ez nem egy egyszerű rajongás , ez kihatással lesz az életemre. Így is lett. Az illető most a létezésemről se tud valószínűleg ( habár levélben próbáltam felvenni a kapcsolatot, de nem sikerült, legalább is választ nem kaptam). Ennek hatására szépen lassan elkezdtem sodródni az árral, megtanultam a nyelvét, kimentem az országba. A kultúrába is azonnal beleszerettem, a város egyik részén pedig úgy érzem , ott a lelki békém. Megyek majd ezzel asztrológiára is, mert már az életem több, mint felét ebben éltem le, és úgy érzem, válaszokta van szükségem, útmutatásra. Tudom, hogy aki nem hisz ezekben annak mennyire nevetségesnek hangzik az, amit leírtam. De úgy érzem, eltévedtem. Tudom, most sokan ráfogják, hogy klinikai eset vagyok... lehet, de akkor is szeretnék erről többet tudni
2018. dec. 4. 20:10
1 2
 11/11 jdfGabrella ***** válasza:
Lehet
2018. dec. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!