Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Múltkor is megharaptam barátomat és csak ittam a vérét! HELP!
2010. júl. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
68%
Vámpír akarsz lenni?
2010. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha szívtad és szívtad akkor szerintem szegény már rég meghalt volna, mert ahhoz hogy ennyi vért kiszívja qurva nagy sebet kell harapni, amire (ha csak nem vagy cápa) te nem vagy képes. A másik meg az, hogy bele is halt volna. OK én is szeretem az Alkonyatot, meg az Underworldöt meg stb de könyörgöm, ezek csak KÖNYVek meg FILMek ergo KITALÁLT TÖRTÉNETEK. Ajánlom a pszichológust. Nem tudom az ilyen történetek megnézéséhez/elolvasásához pszichológus engedélyét kérném, mert akkora hülyék vannak a földön, hogy az már kész. Az ilyen hülyék miatt tiltanak be filmeket. Legközelebb ugorj ki a 10.ről hátha túléled, hiszen neked acél kemény csontjaid vannak, a tengerparti nyaralást meg nem ajánlom xDXDXDXDDDX
2010. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%

Kamu kérdés.

Szerintem sok Twilight-ot néztél.

2010. júl. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
74%
istenem de gáz már ez a sok twilightbuz.i
2010. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Ez alapvetően összeegyeztethetetlen az emberi léttel. Teljességgel abnormális. (de azért ajánlom a Hannibal Lecter filmeket :P)
2010. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek semmi köze a Twilighthoz, nagyon jó könyv, és én filmben is szeretem. Az, hogy a kérdező ekkora marha az más kérdés. De most komolyan ez fake vagy tényleg vannak ekkora hülyék???? :O ez ez ehhez nem tudok mit hozzá szólni, el kell szívnom egy cigit :S
2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim válasza:
78%

Jesszus... te KOMOLYAN ennyire hülye vagy?! Már bocs. Vagy mégsem bocs. Amúgy vannak olyanok, akik isszák más vérét, legalábbis hallottam már ilyesmiről. Mibe, hogy teleszívtad magas jó sok vámpíros hülyeséggel?!

Mit szólt a barátod, amikor rácuppantál valamelyik erére?

2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
100%
380-as vezetékre harapjál inkább rá.
2010. júl. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
77%
volt egy pasim aki erre izgult... hát elég gáz volt:D
2010. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim válasza:
80%
Most Twilight-tól függetlenül: kattanjatok már le erről a vámpír-baromságról. Üljetek le egy biológia tankönyv fölé és olvasgassátok.
2010. júl. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!