Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Múltkor is megharaptam barátomat és csak ittam a vérét! HELP!
2010. júl. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim válasza:
én a saját vérem szivom és marad utána sokáig seb
2012. máj. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim válasza:
Én is az vagyok. Bárki lehet, jelentkezzen, és azzá teszem. Szerinted, normális,hogy ilyeneken gondolkozol!? Keress fel egy pszihomókust!
2012. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:
Senki se vámpir, de vámpirok igen is léteznek.Még ha nem is tudunkróluk
2013. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Ne csinálj ilyet!

Fájdalmat okozol a haverodnak, meg tönkre teszed a gyomrodat.

2015. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:
Még mindig nem tudom elhinni hogy ezt mennyien bevették :D
2015. aug. 4. 12:04
 56/57 anonim válasza:
egy vámpír nem attól lesz vámpír mert szemfogai vannak :D igenis vannak emberek akik máshogy reagálnak dolgokra mint pl:akik érzik a szellemek jelenlétét..itt most nem a kamu jósokra gondolok. de attól hogy szokatlan dolgokat csinálsz még nem leszel vámpír. én pl meg érzem a vérnek az illatát.ezt most lehet kommentálni hogy nincs is illata pedig igenis van a vas tartalom miatt. de ettől most én sem vagyok vámpír sőt ha vért látok rosszul vagyok tőle. de egy jó tanács ne nagyon szívd más ember vérét mert ez lehet neked vicces de árthatsz annak az embernek.
2017. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Németh András az o.társam?
2019. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!