Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Lehetek vámpír? KOMOLYAN!

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem! Múltkor is megharaptam barátomat és csak ittam a vérét! HELP!
2010. júl. 16. 19:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme a szívogatásnak, vagy a vérszívásnak O.O

Kis harapdálás, nyalogatás a megfelelő pillanatokban, no az nagyon felpörgetheti az eseményeket, de ha nincs ágytorna szituáció, nos akkor nem értem, miért csinálják egyesek..

a szívogatás még csak simán gáz..

de ez az egymás vérét szívogatjuk beteges. Minden ilyen embernek ajánlatos lenne egy komoly pszichológiai kezelés.

Nem értem, miért hagyja bárki is, hogy tegyék vele, és nem értem, mi viszi rá a tinifruskákat ilyen hülyeségre..

2010. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
77%

küldd a neved és a vámpír szót a 1755-re,és azzá válsz!

pl:pityuVampir

ez komoly...

2010. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim válasza:
Sok volt az Alkonyat? :-D
2010. júl. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim válasza:
Szerintem sokat nézted a Twilight-ot:)
2010. júl. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
nem...... te egy seggarc vagy......
2010. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Ezt a fa**ságot.

Ezt most tényleg komolyan gondolod?

Mert ha igen akkor szellemi fogyatékos vagy, az már biztos.

Apropó, hála a hülyeségednek nem hallottál még az AIDS-ről. Vér útján is terjed, tehát ha te megittad a vérét és most ezt komolyan írtad,hogy megittad akkor 80% az esélye,hogy Aids-es vagy.

Remélem kivizsgáltatod magad....ja és egy pszihológust is keress fel.

2010. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim válasza:
Rohadt vámpíros filmek épp elég van belőle. Szeretem őket de ez rögtön elmúlik amint valami más jön divatba. Most vámpír vagy de fogadjunk h 3 év múlva már szellemnek hiszed magad vagy mittom én.De érted.
2010. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim válasza:

Ez beteg....VÁMPÍROK NEM LÉTEZNEK!

Régen betegségben szenvedő embereket hívtak így(vagy arról találták ki a vámpírokat).A betegség tünetei között ott volt a sápadt bőr stb.stb....(szemfog növés nem xD) És ezt 12 éves fejjel írom.Ez olyan mint a zombik és a veszettség...Csak a betegségekre találják ki ezeket a fantázia lényeket, hogy a pénzéhes emberek hasznára váljon.De egyetértek pszichológushoz...Na de aztán nehogy vérmérgezést kapj...Csak okosan!

2011. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lehetsz...de komolyan mondom én nem szoktam viccelni. A választ csak egy helyen tudhatod meg: Hívd fel a kedves Lomini urat az ASZTRO center adása közben...na ne aggódj ő biztosan minden igényedet kielégítő választ fog adni...:D
2011. febr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim válasza:
Olvasd el Darren Shan könyveit és megvilágosodsz
2011. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!