Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis vannak szellemek?! Vagy...

Mégis vannak szellemek?! Vagy én vagyok h*lye?

Figyelt kérdés

kicsit idősebb vagyok annál hogy gyermetegen mindent igaznak véljek, de ma hajnalban furcsa dolog történt velem. nem állítom hogy szellem volt, csak kiváncsi vagyok mit szóltok ehez. olyanok véleményét is várom akik nem hisznek ebben, én se nagyon...

hazafelé mentem kocsival. van egy lakópark nem messze tőlünk, de eléggé kint erdős részen. elhaladtam mellette, és előtte a zebrán láttam egy kisfiút, mellette a biciklijét ami el volt dőlve, mintha elesett volna... gyorsan túl mentem rajta, a visszapillantóba már semmit nem láttam. félrehúzodtam és kiszálltam a kocsiból. a zebra másik oldalán megállt egy férfi is, ő is kiszállt. ezutn csak bután néztünk egymásra, én csak annyit kérdeztem a pasitól hogy ugye nem vagyok teljesen zakkant? mondta h ő is látott valamit... haza is jöttünk, a fiú sehol nem volt...létezik hogy csak elment?

nem szokásom szellemeket látni még csak nem is hiszek benne, de erről egyből az jutott eszembe..


2010. júl. 18. 10:50
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
91%

Én nem tudom, hogy mi lehetett, de érdekes... Főleg az, hogy ketten is láttátok.

De simán lehet, hogy a kölyök csak csak gyorsan elfutott, és teljesen fölösleges túlbonyolítani...

Amúgy nem ütöttek el ott a zebránál egy kisgyereket valamikor?

2010. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon furcsa:O

Kb mennyi idő múlva néztél vissza a tükörben?

Eggyáltalán volt ideje elszaladni?

2010. júl. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
87%
Érdekes, biciklivel nem lehet olyan gyorsan eltűnni...
2010. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim válasza:
90%

Mégis mit keresne egy kisfiú HAJNALBAN az úton?

Tényleg érdekes...

2010. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
98%

Mint ahogy az egyik válaszoló is említette, szerintem nézz utána elütöttek-e egy kisfiút a zebránál, esetleg történt-e ott valami.Az esélye megvan, hogy egy itt ragadt lelket láthattatok.

Majd írj kérlek ha találtál valamit, kíváncsi vagyok!

Egyébként melyik városban történt?

2010. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
87%
Igen erre énis kiváncsi vagyok! Esetleg vissza is mehetnél a helyszínre ugyanabban az időpontban. :/ Persze oké, gondolom hajnalban nem szivesen mászkálsz!:D De ha mégis ki mész és nem lesz ott semmi, akkor szerintem ne foglalkozz vele. :)
2010. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi lehetett, csak érdekel a kérdés. Utána tudsz nézni, hogy történt-e valamikor arrafelé valami?
2010. júl. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg eltudnád mondani, hogy hol történt pontosan?

Én hiszek neked, de csak mert, te nem vagy olyan ember( a leírtak alapján) aki mindent a szellemekre fog, és a történetben amúgy is minden jel arra mutat, hogy szellem volt :/ Vagy valami hasonló...:S Esetleg letudnád írni, hogy a gyerek milyen ruhábaan volt, hogy nézett ki stb?

2010. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 BlackSword ***** válasza:
31%

ma 11:36!

Már bocsi, de ebben a történetben egyíetlen jel sem volt, ami szellemekre engedne következtetni... Ott volt egy kisfiú, aki aztán elment... Ebben hol vannak a szellemek?

2010. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
95%

Én hiszek a szellemekben, de nem fogok mindent rájuk, mert elsőnek racionális válaszokat keresek, de ez a történet teljesen valósság hű volt!

Nézd biztos, hogy láttál valakit vagy valamit, mert a másik autós is látta és az is biztos, hogy egy bicajjal nem lehet eltűnni a semmibe másodpercek alatt. A helyedben engem fúrna a kíváncsiság és megnézném az interneten hátha elütöttek-e ott egy kis fiút. DE ennél többet nem hiszem, hogy tudnál tenni.:(

2010. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!