Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis vannak szellemek?! Vagy...

Mégis vannak szellemek?! Vagy én vagyok h*lye?

Figyelt kérdés

kicsit idősebb vagyok annál hogy gyermetegen mindent igaznak véljek, de ma hajnalban furcsa dolog történt velem. nem állítom hogy szellem volt, csak kiváncsi vagyok mit szóltok ehez. olyanok véleményét is várom akik nem hisznek ebben, én se nagyon...

hazafelé mentem kocsival. van egy lakópark nem messze tőlünk, de eléggé kint erdős részen. elhaladtam mellette, és előtte a zebrán láttam egy kisfiút, mellette a biciklijét ami el volt dőlve, mintha elesett volna... gyorsan túl mentem rajta, a visszapillantóba már semmit nem láttam. félrehúzodtam és kiszálltam a kocsiból. a zebra másik oldalán megállt egy férfi is, ő is kiszállt. ezutn csak bután néztünk egymásra, én csak annyit kérdeztem a pasitól hogy ugye nem vagyok teljesen zakkant? mondta h ő is látott valamit... haza is jöttünk, a fiú sehol nem volt...létezik hogy csak elment?

nem szokásom szellemeket látni még csak nem is hiszek benne, de erről egyből az jutott eszembe..


2010. júl. 18. 10:50
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Nem találtam magyarázatot, bár őszintén szólva nem vittem túlzásba a keresgélést. Pár ismerőst megkérdeztem aki arra lakik, nem tudnak kisfiú haláláról...
2010. júl. 29. 11:53
 32/46 anonim válasza:
42%

szerintem nagyon gyorsan elfutott a gyerek!

Van ott valamilyen árok?

2010. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
52%
nem akarom elvenni a kedved de vedd ezeket figyelember:hajnal volt,tehát sötét volt és nemtudom de hajnalban általában álmosak az emberek lehet te is az voltál,és valószínű,hogy csak egy hülyegyerek szórakozott este.szóval nem tartom valószínűnek,nem is láttad gondolom,csak egy pillanatig,aztán elfordultál,úgyhogy azalatt az idő alatt simán elhúzhatott a sötétben!nem hiszem,hogy szellem volt...de az investigation discoveryn megy a szellemjárás,érdemes megnézned!jó sorozat!
2010. szept. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
52%
07-18 12:46 egyetértek!jobb azt hinni,hogy szellem volt,mert érdekesebb izgalmasabb,érdekfeszítőbb,de ezt végül is mindenki tudja,hogy nem szellem volt,csak senki nem vallja be magának!
2010. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
07-18 15:25 már megne haragudj,de ez elég nagy hülyeség!
2010. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
0%
07-21 19:30 vidd innen a hülye történeteidet a fenébe,felbszta az agyamat!nagyon kösz igen!de a nagy "kutakodásban" esetleg NEMTALÁLTADMEGAZTAMITIGAZÁBÓLKÉNEKERESNI?
2010. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
33%
07-28 17:22 te ennyire szadista vagy,vagy csak mazoista?vagy csak egyszerűen görény?mit értesz "gyönyörű"alatt?!ha ez gyönyörű...de ha félreértjük egymást,akkor bocs!
2010. szept. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
szilason pontosan merrefelé?(pl:milyen utca,esetleg valami állomás közelében,vagy hol)
2010. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
van honlapja ennek a helynek?
2010. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
egyébként lehet,hogy ez nem ide tartozik,de az ilyen részegeket én halálra ítélném!
2010. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!