Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis vannak szellemek?! Vagy...

Mégis vannak szellemek?! Vagy én vagyok h*lye?

Figyelt kérdés

kicsit idősebb vagyok annál hogy gyermetegen mindent igaznak véljek, de ma hajnalban furcsa dolog történt velem. nem állítom hogy szellem volt, csak kiváncsi vagyok mit szóltok ehez. olyanok véleményét is várom akik nem hisznek ebben, én se nagyon...

hazafelé mentem kocsival. van egy lakópark nem messze tőlünk, de eléggé kint erdős részen. elhaladtam mellette, és előtte a zebrán láttam egy kisfiút, mellette a biciklijét ami el volt dőlve, mintha elesett volna... gyorsan túl mentem rajta, a visszapillantóba már semmit nem láttam. félrehúzodtam és kiszálltam a kocsiból. a zebra másik oldalán megállt egy férfi is, ő is kiszállt. ezutn csak bután néztünk egymásra, én csak annyit kérdeztem a pasitól hogy ugye nem vagyok teljesen zakkant? mondta h ő is látott valamit... haza is jöttünk, a fiú sehol nem volt...létezik hogy csak elment?

nem szokásom szellemeket látni még csak nem is hiszek benne, de erről egyből az jutott eszembe..


2010. júl. 18. 10:50
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
88%

ma 11:50

Mint többen is megírták lehetetlen, hogy egy gyerek olyankor kint legyen és hogy ilyen hamar eltünjön!:D

De figyelj, reménykedjünk hogy nm valami szellem volt, de azért jobb lenne utánna nézni. Bármi lehetséges végülis!:)

2010. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon várjuk a fejleményeket!

írj kérdező!

2010. júl. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 BlackSword ***** válasza:
46%

Miért olyan elképzelhetetlen, hogy nem szellem volt, hanem egy kisfiú??? Persze jön majd a magyarázat, hogy olyankor miért lenne kint egy kisfiú, akiről azt sem tudjuk, hogy hány éves... Mondjuk megszökött ottúhonról??? Vagy az már nem módi, mert akkor ki lehetne zárni a szellemeket... És hát hogy nézne már az ki... Ezerhússzáz racionálisabb magyarázata is lehet a történetnek, mint az, hogy szellem volt... Meg ugye hajnalban történt... Tehát a kérdező sem volt még a toppon... Mert vagy korán kelt, vagy még nem feküdt le... Tehát fáradt volt...

És egy bringával nem egy nagy dolog kereket oldani, mint ahogyan azt itt páran írják... Jóval könnyebb, mint autóval... Pusztán a méretei és e terepmozgási előnyei miatt...

2010. júl. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semelyik eset sem kizárható!Maradjunk ennél! Ezért lenne jó utánna nézni, hogy meghalte ott egy gyerek valamikor vagy vissza menni...Ha semmi, akkor nm szellem volt, ennyi! ;)
2010. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim válasza:
92%
Azt írta, "gyorsan túl ment rajta". akkor most "elütötte", vagy csak kikerülve elhagyta az útszakaszt? Egyébként ahol laksz, annak a városnak/falunak kellene megnézni a honlapját, ha esetleg vannak ott valami hírek, meg lehetne nézni, azaz visszanézni, hogy nem írnak-e olyan dologról, hogy egy kisfiút elütöttek, ott, vagy a környéken. Ez szerintem sokat segítene, és így racionális választ kapnánk. Ha nem írnak ilyenről, és máshogy sem tudtuk kideríteni, akkor jöhet szóba a paranormális látomás, amit más ember is látott. Várjuk válaszodat. Üdv.
2010. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
96%

Az is lehet,hogy azon a helyen veszély fenyeget egy kisfiút (akit láttatok).És egy figyelmeztetés volt ez,hogy ott feltűnt ez a jelenség.

Egyszer olvastam egy történetet,hogy éjjel sétált hazafelé egy férfi és gyereksírást hallott az út mellől.Nagyon furcsállotta,mert hiába nézelődött,nem látott senkit.Másnap ott ütött el egy kocsi egy gyereket.

2010. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

hát először én is azt hittem, azért álltam meg hátha tudok segíteni neki... elképzelhető hogy elhajtott, nem mondom hogy nem, de azért nekem furcsa volt. majd körbekérdezősködöm... viszonylag sűrűn járok arra abban az időpontban, havonta egyszer kb, még sosem tapasztaltam semmi furcsát- hát mostmár tuti megborzongok majd :S


köszönöm a válaszokat, azért megnyugtat hogy nem néztetek teljesen hülyének :)

2010. júl. 18. 19:22
 18/46 anonim ***** válasza:
90%
pontos helyszínt esetleg nm tudnál mondani?:/
2010. júl. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Szilason.
2010. júl. 18. 22:05
 20/46 anonim ***** válasza:
98%
Szilas az Felvidéken van furcsa a Komáromi járásból én is halottam történeteket ,pl 1 család el akart menni otthonról és a kép úgy eset le a falról ,ahogy az nem tud ,nem mentek el és este hallották a híradóban ,hogy arra fele milyen baleset volt ...
2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!