Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mégis vannak szellemek?! Vagy...

Mégis vannak szellemek?! Vagy én vagyok h*lye?

Figyelt kérdés

kicsit idősebb vagyok annál hogy gyermetegen mindent igaznak véljek, de ma hajnalban furcsa dolog történt velem. nem állítom hogy szellem volt, csak kiváncsi vagyok mit szóltok ehez. olyanok véleményét is várom akik nem hisznek ebben, én se nagyon...

hazafelé mentem kocsival. van egy lakópark nem messze tőlünk, de eléggé kint erdős részen. elhaladtam mellette, és előtte a zebrán láttam egy kisfiút, mellette a biciklijét ami el volt dőlve, mintha elesett volna... gyorsan túl mentem rajta, a visszapillantóba már semmit nem láttam. félrehúzodtam és kiszálltam a kocsiból. a zebra másik oldalán megállt egy férfi is, ő is kiszállt. ezutn csak bután néztünk egymásra, én csak annyit kérdeztem a pasitól hogy ugye nem vagyok teljesen zakkant? mondta h ő is látott valamit... haza is jöttünk, a fiú sehol nem volt...létezik hogy csak elment?

nem szokásom szellemeket látni még csak nem is hiszek benne, de erről egyből az jutott eszembe..


2010. júl. 18. 10:50
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
90%
ma 13:29: ez érdekes :O Hol hallottad?Tudsz még ilyeneket? És van valóságalapja?
2010. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
89%
14:08 ismerőseimel történt és még azt is mesélték ,hogy ott a faluban 1 bácsi felakasztott a magát és akik a helyére költöztek , az este azt érezte ,hogy valaki húzza le róla a takarót és azt mondja gyere velem ...
2010. júl. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
83%
ja és van valóság alapja , mert ahogy elmesélték az a kép tényleg nem tud onnan le esni ...
2010. júl. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
98%

Uh ez durva :/ De elhiszem :)

Nálunk kb 40 éve akasztotta fel magát valaki az udvaron. Ott volt egy fa és felült rá az ember, magára tette a kötelet, de nem ugrott le. Elaludt és rászorult a kötél a nyakára..:S

Nem rég egyfolytában olyanokat álmodtam, hogy valaki felakasztja magát az udvarunkban, és amikor meséltem nagyimnak, akkor mondta el ezt a "történetet". :/

2010. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
szegény, az sem lehet kellemes:S remélem sikerül kilábalnod a rémálmokból :)
2010. júl. 19. 14:47
 26/46 anonim ***** válasza:
94%

lnézézst hogy nem a kérdésedre válaszolok,de ahogy néztem/nézek utána a "balesetnek"(ha már megtörtént),keresgélek,És találtam egy szomorú történetet,remélem nem gond ha belinkelem: [link]


Bocsi az OFF-ért de nagyon szomorú..:(

2010. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:

ez a történet tényleg gyönyörű, sikerült elsírnom magam rajta...

köszönjük hogy megosztottad!

2010. júl. 21. 20:48
 28/46 anonim ***** válasza:
48%
Azta!! Sikerült találnod magyarázatot rá?
2010. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
89%
Nincsmit:)A történet ténylegt gyönyörű,én is sírtam rajta..:):D
2010. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Utolsó!! Ez elég nagy véletlen volt... Szegény én nem is értem hogy miért kell részegen volán mogé ülni
2010. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!