Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért köpködik azt aki hisz a...

Mért köpködik azt aki hisz a szellemekben, démonokban stb. és egyáltalán mért járnak ide olyan emberek, akik nem hisznek a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyén fogalmaztam meg de remélem h érti mindenki,
2010. aug. 5. 14:47
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
fogalmazok*
2010. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
75%

Tudod az az érdekes, hogy eddig a női ismerőseim 90%-a látott már szellemeket. Férfi ismerőseim körében, ez az arány 10%.


Az én kedvesem is látott, állítólag már sokszor is. Valahogy én viszont 26 év alatt még soha. :) Összehasonlítottam kedvesem, és a saját viselkedésformámat, és ezáltal állapítottam meg azt, hogy ő miért láthat ennyit, ha én nem.


Azért, mert ha én hallok valamit, mindenképp megnézem. Ő viszont az ágyban várja dideregve azt, hogy jaj, az az árny tűnjön el a lakásból, s a tudatalattijában az agya már gyártja is ezerrel a teóriákat, hogy ez mi lehet, hogy lehet... Aztán ha meglát egy árnyékot, onnantól kész. Senki se tudja meggyőzni, hogy amit látott az a huzat miatt lengő virágkosár árnyéka volt. Ő már megvan róla győződve, hogy ember alakot látott. :) S ezen már semmi se segít.


Amúgy ha itt tartunk, szerinted ki láthat nagyobb eséllyel szellemeket? Az aki a takaró alá bújva várja a megváltást, vagy az aki üldözőbe veszi?


Elég logikus, hogy annak van nagyobb esélye aki utánamegy, nem?


Hát, én eddig mindig utánajártam, és mindig találtam valami tök egyszerű magyarázatot mindenre. :)


Az agyunk figyelemreméltó képességekkel bír, hajlamos azt látni amitől a legjobban félünk tudatalatt. Képes bemagyarázni magának dolgokat. Ez ellen csak akkor lehet tenni valamit, ha az egyén bátor. Ha pánikol, akkor azzal csak ront a helyzeten, és becsavarodik a sok adrenalintól.


Régebben egy vadásszal beszéltünk erről a jelenségről, aki éjszaka nyáron kint van a lesen, erdőben. Érdekes, ő se látott soha semmi különöset. A városi emberek, akiknek nyaralója van a környéken, és nem szoktak hozzá a környezethez, meg nincs is bátorságuk, folyamatosan látnak mindenfélét az erdőben. S még pletykaként terjesztik is... :D


Helyesírás téma: Alapvetően nyelvtanilag tökéletesen érthető ahogy írtál, de az olvasást nagyon megnehezíti, ha az alap szabályokat nem tartod be. Pl pont, vagy vessző után KIHAGYÁS. Mondat elején NAGYBETŰ, meg ilyenek. Egybefolyik az egész szöveg...

Láttam már sokkal rosszabbat persze, s én se vagyok tökéletes. Viszont mindenkit figyelmeztetni is szoktam. Önmagát, és mondandóját helyezi háttérbe azzal, ha nem figyel erre. Azt meg ő se akarja.. :)

2010. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz.Van aki sokat gondolkozik azon, hogy szellemet lásson. És csak beképzeli magának.

Én azért írnék egy ellen példát is. Egyszer még 2 éve, pár barátommal 8 óra fele ( tél volt) mentünk el egy temető mellett.Megálltunk ott beszélgetni. Az egyik arra lett figyelmes,hogy a temetőben valaki a sírok közt mintha lebegne.. Mind a hárman odanéztünk, és láttunk is valamit. Aminek akkor utánanéztem, és az szellem volt. Előszőr csak szürkés ködöt láttam ami lebeg. Majd kicsivel később ki lehetett venni az alakját.Az egy ember volt. És mind a hárman láttuk,pedig akkor nem szellemekről beszélgettünk. Teljesen más volt a téma.. De még lenne mit mesélnem. Mikor érzékeltem őket, arra tisztára emlékszek, hogy nem a szellemekkel terheltem az agyam.:) Tehát nem minden esetben van úgy, hogy mi magunk gyártjuk őket.

Vannak olyanok akik soha nem tudják őket érzékelni..

A helyesírásom az első kommentnél tényleg nem volt helyes.Egy helyen írtam el,ha jól láttam:D. Pontot pedig mindenhol írtam, csak nem látni mivel nem írtam szóközt. A megfogalmazását pedig túl gyorsan írtam.:D

2010. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
46%

szellem hiszékenység oka:

-az embernek hiányzik az izgalom az életéből és mindenképp látni akar szellemet és ez izgalma

-hallucináció is létezik(drog beszedése nélkül is!)

2010. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
68%

Remélem abbahagyjátok a meddő vitát.

Mivel engem is bosszant a kérdés (a felvetett probléma), elgondolkodtam a mélyben rejlő okairól.

Arra jutottam, hogy azok a tapasztalat-nélküliek, akik itt ólálkodnak és belekiabálják az arcunkba, hogy hülyeséggel foglalkozunk, azok valójában szenvednek attól, hogy nem is értik miről beszélünk. Mint amikor a gyerekek a felnőttek körül felhívják magukra a figyelmet és igénylik a törődést.

Innen jön a megoldási javaslatom is; "nem baj ha nem érted, majd ha nagyobb leszel, te is beleszólhatsz."

2010. aug. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

hello bello sztem én voltam a "köpködő" akkor csak annyit hogy


1.amég nem sérti a törvényt ( vagy az adott oldalt) had én döntsem el mit írok a neten


2.ahogy pár ember írta mindenre van magyarázat , és az agy bármit betud magyarázni és elhiteti veled hogy szellemet látsz stb


3. engem is érdekelnek a szellemek , csak más szemszögből , engem az érdekel hogy tényleg léteznek -e és keresem a bizonyítékokat , de különben is mi közöd hozzá? olvasd az 1. válaszom


4. érdekes hogy aki lát szellemet mindig csak vagy : pár másodpercig , foton , vagy még csak nem is lát hanem zajokat hall ( ami bármi lehet )


Most jöhet a hurrogás , hogy én hülye vagyok meg minden , de én este néha fosok bevállalom , néha körbenézek nincs -e ott semmi , de a lényeg , hogy mindig vagy a kutya nyüszít , vagy a macska kaparja a másik macskát..de sose SOSE paranormális jelenség , szellem vagy ilyesmi...

2010. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

de ha nemléteznek akkor mi az oka hogy ugyanazt láttuk ketten?

de volt olyan élményem is amit 3-an láttunk.

ugyanazt halucináltuk???

nemhiszem.

2010. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
bármit láthattok 3 an , ha 3 ember elé ugrik egy mókus azt is mind a 3 ember látja...^^
2010. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

de nem szellemet lát mind ha egy mókus volt. ugye?

de ha mind szellemet lát egyszerre akkor az nem mókus!

2010. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
énis tudom írni , hogy szellemet láttam 20 emberrel és bizonyítsd be , hogy hazudok
2010. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!