Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért köpködik azt aki hisz a...

Mért köpködik azt aki hisz a szellemekben, démonokban stb. és egyáltalán mért járnak ide olyan emberek, akik nem hisznek a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyén fogalmaztam meg de remélem h érti mindenki,
2010. aug. 5. 14:47
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
ez meg a másik , idegent is láthattatok nem feltétlen szellem :D
2010. aug. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
nyugi, tudományos kérdésekben is hülyéztek már le, pedig tudományosan igazolt tényeket írtam.. van akinek csak ez maradt...
2010. aug. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
23%
figy ha levideózol egy szellemet amint lelök egy mittom én poharat valahonnan akkor elhiszem hogy létezik :)
2010. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Gondolom őszinte választ vársz...:) Én akkor nézegetem ezt a részt ha rossz kedvem van:D Egyből megröhögtet:D
2010. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Szerintem azért, mert ilyesmikben hinni ritka nagy ostobaságra vall, és az értelmes embereket dühíti, hogy valaki ennyire buta lehet. 500 éve még oké volt, de ma már a napnál is világosabb, hogy nincs Isten, nincsenek szellemek, se démonok, se angyalok, se boszorkányok, se yeti, se UFO, se asztrológia, se távgyógyítás.

EZEK MESÉK. ÉS AKIK TERJESZTIK, AZOK EGÉSZ EGYSZERŰEN KIHASZNÁLJÁK, HOGY SOK EGYÜGYŰ, GONDOLKODNI KÉPTELEN BAROM VAN A VILÁGON, ÉS HÜLYÉRE KERESIK MAGUKAT EZEKKEL A MESÉKKEL.

2011. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!