Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mért köpködik azt aki hisz a...

Mért köpködik azt aki hisz a szellemekben, démonokban stb. és egyáltalán mért járnak ide olyan emberek, akik nem hisznek a természetfeletti lényekben?

Figyelt kérdés
Lehet h hülyén fogalmaztam meg de remélem h érti mindenki,
2010. aug. 5. 14:47
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
ha 20 an láttátok akkor igaz lehet.
2010. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

15:55: (majdnem 1 666, hahaha. :P)

Ez nem úgy működik, hogy az embernek ezen jár az agya, és akkor ezt meg azt lát.

Nem ilyen egyszerű a dolog…

Had részletezzem, hogy mire gondolok:

A természetfeletti dolgoktól való félelem a tudatalattiban található. S amikor meglát valamit, amit nem tud hová sorolni, az agy mit csinál? Keres egy mintát, vagy bármit ami hasonló a látott jelenséghez, ha viszont nem talál, na akkor jön a félelem. Azért, mert az emberek félnek az ismeretlentől. Ez az ismeretlentől való félelem az evolúció hozadéka. Ez óvott meg minket ősemberként pl attól, hogy csak úgy bemenjünk éjjel egy kardfogú tigris barlangjába. :)


Ha egy ember fél, akkor általában rossz dolgokra tud csak gondolni, noh és akik hisznek a természetfelettiben, és épp félnek egy ismeretlen dologtól, szerinted akkor mit fognak látni mondjuk egy gőz ködben, vagy egy deformálódott ágyneműben, vagy füstben? Hát természetesen ember alakú szellemet. :)


Ez egy gyors folyamat, és nem is tudatosul benned, pillanatok alatt történik. Ha meg a melletted lévőnek, már „félelemmel” az arcodon hívod fel a figyelmét a jelenségre, nála ugyan ez fog pillanatok alatt lejátszódni, s ugyan arra fogtok gondolni.


Amúgy meg milyen messze voltatok tőle? Odamentetek nagyon közelről megnézni?

Gondolom nem, mert féltetek… ;)


Nézd, az az igazság, hogy az ilyen embereket nehéz meggyőzni. Tudom, mert barátnőmet sem sikerült rögtön. :) Idő kell hozzá, hogy belássa, hogy nincs mitől félni.

Mint már korábban említettem, kedvesem nagyon félt az ilyenektől, és állítólag többször látott szellemeket. Nos, amikor megismerkedtünk, kezelésbe kezdtem. Nagyon lassan haladtunk az elején, de szép lassan elértem, hogy mindig amikor félt valamitől, együtt menjünk el megnézni. 2 évig csináltuk. Tippelj, hogy mi lett a vége… :) Az, hogy már most a nyáron odáig jutottunk, hogy ketten kimehetünk holdfényben az erdőbe sétálni, anélkül hogy félne. Előtte ez számára teljes mértékben elképzelhetetlen volt. :) Azóta érdekes módon nem is lát szellemeket, pedig előtte évente/félévente minimum egyszer érzett/látott/hallott szellemeket.

2010. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
20 embernek hiszek..
2010. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
51%
17:35 ott a pont...
2010. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
de amikor 3an láttuk hogy a takaró elcsúszik a földön a szoba sarkába akkor nem arra gondoltunk hogy haha ezt csak halucináltuk. szerintem érthető..
2010. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
ja takaró csúszik érdekes , pont takaró..mintha csak paranormal activity lenne
2010. aug. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

15.55-ös vagyok

Nem mentünk be a temetőbe, mivel bent sem voltunk. :)

Csak közelebb mentünk a kerítéshez, és akkor is láttuk.

Csak az egyik haverunk figyelt fel rá. MEgijedtünk természetesen. Ezért elkezdtünk futni:D Távolabb voltunk, és emlékszem visszanéztünk de még mindig ott volt.

Azért az elég érdekes volt, mikor 11 évesen kimentem a konyhába egy pohár vízért akkor volt kb .3 óra fele,

és egyszercsak hallom, hogy valaki jön közelebb a konyhához, közbe szuszogó hangot ad ki ,és olyan hangot adott ki mintha valamit vonszolt volna maga után. :)

Na rendesen beijedtem. És mikor szaladtam be a szobámba akkor is hallottam még és egyre közelebb volt.

Ezt másnap elmondtam anyának. Érdekesnek találta, mivel testvérem nem sokkal előttem, pontosan ugyanezt hallotta, csak ő a szobájában. Annyira megrémült, hogy nem mert megmozdulni sem. De úgy őszintén én is eléggé megrémültem.

Akkor volt még olyan is, hogy éjszaka csak úgy anya,meg tesóm az előszobából trampli lépteket hallottak.

Mondhatnám még azt is mikor egy sötét árnyékot láttam ,akkor lent voltam barátnőmmel ( a bérházba voltunk vártunk valakire ) . Beszélgettünk, majd 1x azt láttam, hogy valami van a plafonon. . . Ezt elmondtam bnőmnek. Ő is látott valamit.Azt mondta, hogy mintha mellette állt volna valami sötét alak. Elhiszem neki, mert láttam is rajta,hogy megijedt. Főleg úgy, hogy én is láttam.

Túl sok itt a véletlen:) És túl sokat is láttam,és hallottam már, hogy eltudjam dönteni ,hogy igen léteznek szellemek.

DE mindenki döntse el saját maga miben hisz. Nem kell elhinni mindent amit mondok. Én tudom mit láttam, ennyi elég ahhoz,hogy higyjek bennük.

2010. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

nemtudom mi az a paranormal activity.

de lasssan 10 éve hogy történt.

2010. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
10 éve történt és csak így kiírod ide , érdekes , amúgy rajtad kívűl még nagyon sok ember van akinek hasonló története van ugyhogy ezzel nem változtatsz semmin , szellemek léteznek , az emberek agya teremti őket
2010. aug. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Aki az ufókban hisz... őt sokkal jobban "köpködik". Pedig az lenne a hihetetlen, ha csak a Föld lenne a lakott bolygó az univerzumban.
2010. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!