Szellem lehetett?

Figyelt kérdés
Én szkeptikus próbálok lenni, de annyira átragad rám is ez a hülye felfokozott parázós lelkiállapot. Na jó a sztori az hogy van két garázsunk. Az egyikben apám autója állt egy jó ideig. Apukám már öt éve meghalt. Most nem rég anyám el kezdte használni az autóját, és a másik garázsba áll be vele esténként. Apám garázsában pedig a férjem szokott beállni. Anyám később jött haza mint a férjem, megállt a garázsa előtt, mert azt látta h férjem nem csukta le a másik garázs ajtaját. Ki akart szállni h becsukja. De az ajtó magától lecsukódott. Állítja h ez történt. Bejött a lakásba és mondta h érdekes h magától lecsukódott az ajtó. Férjem meg azt állította h az ajtónak már eleve csukva kellet lennie, mert nem hagyta nyitva. Kiment a kocsihoz h behozza a fedélzeti kamerából a memórikártyát h megnézzük h tényleg lecsukta e. Mert a felvétel csak fél perc után kapcsol ki. És látszott h lecsukta. + utána még 4X bekapcsolt a kamera, aminek csak akkor kéne bekapcsolnia ha lökés éri a kocsit. Csak a vaksötétet vette fel. A 4. felvételen van valami pár másodperces háttér zaj. De remélem csak a technika ördöge szórakozik XD

2020. nov. 11. 22:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ugye, nem hisztek a szellemekben? Most, a technológiai forradalom küszöbén? Mindent meg tudnak csinálni különböző technikai eszközökkel. Szó szerint mindent. Inkább azzal kéne foglalkozni, ki űz ilyen buta tréfát veletek.
2020. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem iszok

Nem drogozok

Nem vagyok bolond

Egészséges vagyok

Nem hallucinálok

Nem képzelődöm

És mégis látom ezeket

Trollok? Ehhez mit szóltok?

"Nekem is agyjál amibol szivsz" és társai

2020. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Zsálya füstölés segit szellemek ellen
2020. dec. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!