Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki nem hisz a szellemekben,...

Aki nem hisz a szellemekben, az komolyan elhiszi hogy az a sok ezer felvétel mind kamu vagy megmagyarázható? Vagy esetleg járt már személyesen állítólagosan kísértet járta helyen és nem tapasztalt semmit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/162 anonim ***** válasza:
96%

28: A NASA az nem nemzetközi szervezet, az USA kormánya adja a költségvetését. Az a Nemzetközi Űrállomás, amire gondolsz.

Viszont, a NASA büdzséje elhanyagolható töredéke annak, amit például haditechnikára költenek. De nem is értem, kérdező, hogy ez miért fontos a szellemekkel kapcsolatban feltett kérdésed vitatásában...

2020. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/162 anonim ***** válasza:
98%

A holdraszállásra ezernyi bizonyíték van a felvételeken kívül is,

de a felvételek hamissága mellett szóló összes érvet megcáfolták már.

Míg az adott kamu szellemes videó hamisságát bizonyító dolgokat (már

amelyikről én hallottam), vagy csak azokat, amik alapján lehetett megrendezett is nem. És nincs is semmi a videókon kívül, amivel bizonyíthatnának. Vagy ha van, azzal kapcsolatban is el lehet magyarázni, hogy miért, és hogyan hamisították.

De egyébként olvasd el a hit definícióját, mielőtt egész hátralévő életedben rosszul használnád.

Egy kis kiegészítés: a kérdező ÖNKÉNT, NEM trollkodási céllal kiírt

egy kérdést az ezotériába. Ebből elég sok mindent le lehet szűrni a képességeiről...

2020. dec. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/162 A kérdező kommentje:

31

Csak úgy felhoztam, ha már valaki ennyire szkeptikus akkor gondolnám hogy az lenne a logikus ha a többi dolog irányában is az lenne.

2020. dec. 2. 17:21
 34/162 A kérdező kommentje:

32

Húha, tehát akkor szerinted akit érdekel bármilyen ezotériával kapcsolatos dolog, akkor az finoman szólva hülye?

2020. dec. 2. 17:28
 35/162 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem hiszek a szellemekben az szerintem nem szkepticizmus. Nem hiszek a Mikulás létezésében sem, de nem azért, mert nem kaptam minden kétséget kizáró bizonyítékot, hanem mert felnőttem.
2020. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/162 anonim ***** válasza:
61%

Ha érdekli, az nem gond, bár meg nem tudom mondani, hogy egy minimálisan is racionális gondolkodású embert miért érdekelne.

Ha hisz valami olyan dologban... Igen, az hülye.

2020. dec. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/162 A kérdező kommentje:

36

Én csak azt nem értem hogy mire fel ez a nagy arc és miért vagy annyira magabiztos hogy az emberek közel felét lehülyézed? A mainstream kutatók, azoknak akiknek de facto monopolhelyzet van a kezükben a tudomány területében és az azt leközlő médiában, elmentek már valamilyen állítólagosan szellem járta helyre ahol kutattak? Miért nem foglalkoznak ezzel a témával amikor pedig lenne rá igény? Ennyire nem érdemes?

2020. dec. 2. 17:42
 38/162 anonim ***** válasza:
78%

#37: Talán mert a magára valamit is adó, tudománnyal komolyan foglalkozó ember racionálisan gondolkodik?

Szerintem túlértékeled a téma iránt érdeklődők számát is. Nem is kevéssel.

2020. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/162 A kérdező kommentje:

38

Kezdjük ott el hogy egy úgymond racionálisan gondolkodó ember nem zár ki semmit bigott meggyőződések miatt. Ha ez nem így lenne akkor még a mai napig fundamentalista kereszténységben élnénk. A másik meg az hogyha a tudomány eddig még nem volt képes bizonyítani azt hogy a szellemek nem léteznek, akkor ne vegye már azt kész ténynek. Harmadrészt pedig például Amerikában az emberek 45%-a hisz a szellemekben de valahol láttam 58%-os értéket is. Tudom Amerikában csak hülyék laknak, te meg nagyon okos vagy...

[link]

2020. dec. 2. 17:55
 40/162 anonim ***** válasza:
0%
39. Nem azt mondom hogy igazad van az amcskkal kapcsolatba de meg kell f9ntolnicd
2020. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!