Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki nem hisz a szellemekben,...

Aki nem hisz a szellemekben, az komolyan elhiszi hogy az a sok ezer felvétel mind kamu vagy megmagyarázható? Vagy esetleg járt már személyesen állítólagosan kísértet járta helyen és nem tapasztalt semmit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/162 anonim ***** válasza:
83%

És honnan tudod, hogy mind a húsznak megjelenik? Hogy "tapasztalják"?:D

El kell keserítselek, megidézheted nekem Józsi bácsi szellemét is,

nem fog megjelenni. Sőt, képzeld, bármily meglepő, próbáltak már ilyet más, normális emberek. Nem jött be...

2020. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/162 anonim ***** válasza:
10%

Jó hát nekem végülis mindegy :P

A lényeg, hogy léteznek és van rá bizonyíték is annak akit hajt a kíváncsiság, a tudás vágy.

Aki nem, az meg mondhatja hogy nincs. Számára tényleg nincs és nem is lesz.

Nem mindenkinek van rá képessége.

Ehhez szükséges a 3. szem ami mindenkinek van de sokaknak nem működik.

Egy új érzékszerv amivel lehet érzékelni dolgokat.

Persze ebben sem kell hinni.

De olyan ez mint a szaglás, egy plusz érzék. Van aki úgy születik, hogy nem érzi a szagokat. De ha a többség nem érezné akkor azt mondanák, hogy nem is létezik, és emiatt nem is próbálnák meggyógyítani magukat és úgy élnének, hogy nem éreznek semmit. Miközben te tudod jól milyen szaga van egy pörköltnek vagy a benzinnek. :D

2020. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/162 anonim ***** válasza:
76%
Én egy több, mint száz éves házban lakok egy sűrűn lakott helyen. A házamban meghalt emberek száma több tucat is lehet. Hol vannak a szellemeim? Akarok velük beszélgetni.
2020. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/162 anonim ***** válasza:
22%

Hát nem olvastam teljesen végig de a kérdező nyilván arra utal hogy a holdra szállást is csak videón láttad, meg valaki leírta neked hogy tessék itt van a szöveg ez az igazság.


Nah de odamentél a holdra és láttad hogy ott mászkálnak? Nem


Vagyis az átlag ember minden tudása a hitem alapul vagyis elhiszi amit mondanak.

Ezek alapján valami szellemvideó is pont annyira valós.

2020. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/162 anonim ***** válasza:
3%

93-mas

A szellemük valószínű, hogy már nincs köztünk :D

De megeshet hogy marad ott 1-1 lélek.

Néz utána milyen szertartásokat kell végezni és milyen eszközökkel sikerülhet velük kommunikálni. Javaslom, hogy éjfél után állj neki.

Majd írj sikerült e. Vagy gondolom időt se akarsz pazarolni arra, hogy kiderüljön valamiről amitől félsz hogy valóságos.

2020. dec. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/162 anonim ***** válasza:
73%

@94

Remélem, hogy ezt csak viccből írtad. Ha nem, akkor ásd el magad. Hogy lehet valaki ennyire sötét?

@92 Nem lep meg, hogy felesleges volt annyit írogatnunk.

Elmondtuk, hogy nem, nincs rá semmilyen bizonyíték, és azt is, hogy miért. Beszéltünk a tudományos módszertanról. Ha bebizonyítjuk, hogy az embereknek létezik szaglószerve, akkor lényegtelen, hogy kinek működik, és kinek nem. Ha bebizonyítod, hogy létezik 3. szem(:DD),

akkor lényegtelen, hogy működik, vagy nem működik valakinél. Még mindig nem fogtad fel, hogy mi a különbség a hit és a tudás között. Ezzel a "3.szemmel" befejeztük. Sajnálom, de hülye vagy és az is maradsz. Mint kb. az összes ezós. Felesleges volt beléd ölnöm egy csomó energiám.

2020. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/162 anonim ***** válasza:
0%
a 94-es nem én voltam :D xD
2020. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/162 anonim ***** válasza:
0%

De igazad van. :D

Szerinted hülye vagyok oké nem mintha számítana.

Te pedig vak az igazságra de ez nem baj.

A legtöbb ember az.

2020. dec. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/162 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem vagyok vak. Elmondtam már mindent százszor, hogy hogyan kéne bizonyítani, minek kell megfelelnie egy bizonyítéknak. Te nem bizonyítottál, mert egyetlen bizonyíték sincs az igazadra. Ezek után nincs miről beszélni. Meg semértetted, hogy miről beszélek, mint az kiderült.
2020. dec. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/162 anonim ***** válasza:
89%
100.
2020. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!