Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki nem hisz a szellemekben,...

Aki nem hisz a szellemekben, az komolyan elhiszi hogy az a sok ezer felvétel mind kamu vagy megmagyarázható? Vagy esetleg járt már személyesen állítólagosan kísértet járta helyen és nem tapasztalt semmit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/162 A kérdező kommentje:

60

"Bevágja a könyökét a falba" 😂😂😂

A téglafalon keresztül biztos valamelyik állat biztos le tudja verni nekem a képet a falról főleg úgy hogy elég magasan lógott a kép, ennél azért már a szellem is hihetőbb.

2020. dec. 2. 19:53
 62/162 anonim ***** válasza:
96%

Ha az üvegpoharakat úgy meg tudják rezegtetni a drága jó szomszédom

és kedves kis barátai éjfél körül, hogy a lakás másik felében is hallom, akkor igen, te tudja. Ahogy a fejét is úgy be tudja b*szni a falba felkeléskor...(ne próbáld ki, velem megesett párszor. Bár az igaz, hogy egy kicsit lendületesebben kelek fel, nem úszom meg orvos nélkül:D)

De fúrhatja a falat, akár annyival messzebb is, hogy a hang elvész más zajok között, a mechanikai hullámok nagyon messzire eljutnak a falban. Vagy az utcában dolgoznak. Vagy kisebb földrengés volt, de nem tudsz róla. Vagy amit már leírtam. Meg még ezer másik, ami nem jut eszembe. Ennyi elég lesz?

Felejtsd el ezeket az ezós dolgokat, mert csak magadat hülyíted velük. A többiek meg kiröhögnek, bár ez gondolom nem érdekel.

2020. dec. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/162 A kérdező kommentje:

Már bocs de a valóságot nem fogom letagadni pár kretén miatt. Miért olyan nehéz elhinni hogy nem mindent tudunk, ismerünk a világon? Ha a tudósok egyszer azt mondták volna hogy "na ennyi, több mindent már nem lehet felfedezni, tudunk mindent", akkor hogy haladt volna tovább a világ? A fekete lyukak sem fértek bele a newtoni világképbe és lám a tudósok átírták az egész addigi létező tudományos teóriát egy újra (erre sajnos már egyre kevesebbszer hajlandóak), és már le is lett "fotózva" az első.

Ez már tényleg beteges fanatizmus ahogyan próbálsz dolgokat kimagyarázni...

2020. dec. 2. 20:29
 64/162 anonim ***** válasza:
87%

Nem tagadja senki, hogy nem ismerünk mindent. Hol olvastál, hallottál ilyet? Nem is kérte senki,hogy a valóságot tagadd le. Azokat a hülyeségeket tagadd meg, amiket valóságnak hiszel.

Leesett egy kép a falról. Tehát ha valaki elmond jó pár lehetséges okot, hogy miért történhetett, akkor ő a fanatikus? Nem az, aki szerint egy szellem volt?:DDD Gratulálok!

2020. dec. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/162 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok a csaló, és rengeteg a kamu ez tagadhatatlan. Szkeptikus vagyok de meg lehet győzni, kb ha látom saját szemmel.

Kérdező, olyan videót linkelj ami szerinted 100% hiteles és amúgy a felhasználó csatornája nem a paranormális dolgokkal foglalkozik :)

Komolyan várom.

2020. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/162 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy nem mindegy, hogy ki hisz benne és ki nem? Ez tök olyan, mint az evolúció-teremtés-vita. Csak arra jó, hogy megegyék egymást az emberkék.
2020. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/162 anonim ***** válasza:
53%
#65: Én láttam már ilyen videót. Valaki azt vette fel a házában, hogy a kutyája ugat valamire, pedig nem láttunk előtte semmit. Olyan volt, mintha beszorította volna a valamit a sarokba, meg hátra ugrott néha, mint amikor visszatámad az ember. Mondjuk erre a videóra nagyot néztem. Megkeresem és belinkelem, ha megtalálom.
2020. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/162 A kérdező kommentje:
Jó oké bocs hülye vagyok teljesen, hogy nem jöttem rá hogy biztos a szomszédnéni rezonáltatta meg a képet a házából oszt úgy esett vagy egy métert előre az asztalra. Nincs itt semmi szellem vagy misztikum, több millió ember csak hallucinál, hülye mindenki pont. Na, jóéccakát.
2020. dec. 2. 20:44
 69/162 A kérdező kommentje:

65

Az általam belinkelt csatorna csak összegyűjti ezeket a felvételeket másoktól, és igen, olyanoktól is aki nem paranormális dolgokkal foglalkozik

2020. dec. 2. 20:46
 70/162 anonim ***** válasza:
2020. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!