Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki nem hisz a szellemekben,...

Aki nem hisz a szellemekben, az komolyan elhiszi hogy az a sok ezer felvétel mind kamu vagy megmagyarázható? Vagy esetleg járt már személyesen állítólagosan kísértet járta helyen és nem tapasztalt semmit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/162 anonim ***** válasza:
88%

Ühümm. Ne zavarjon, hogy 5oldalon keresztül írkáltuk, hogy de, bizony azok a videók mind:-megrendezettek

-valamilyen más jelenséget a paranoiájuk miatt szellemeknek hisznek az ezósok, stb.

2020. dec. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/162 anonim ***** válasza:
0%
jól írják a többiek... viszont, én 1x tapasztaltam anno exemmel, aludtunk és kinyitotta az ajtót, kutlászkodott. Exem akkor épp mondta vannak szellemek, ne ijedjek meg éjszaka...és igen, tapasztaltam... de az ilyen démonokban már nem hiszek!(tehát Istenben sem)
2020. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/162 A kérdező kommentje:
Ja persze, de azért egy kicsit több utalás van rá mint egy teáskannára mint ahogy azt írtad. Amúgy meg magyarázd már el hogy hogyan tud egy falon lógó festmény a falról vagy körülbelül 1 méterrel előre leesni, úgy hogy a szög a falban marad? Ez is csak paranoia?
2020. dec. 2. 19:21
 54/162 anonim ***** válasza:
80%

Biztos nagyon szép pár voltatok, hogy így meglestek titeket a szellemek:D

Elég durva, hogy több, mint ötven kommentet kellett várnia szegény kérdezőnek az első ezósra:)

2020. dec. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/162 anonim ***** válasza:
84%

Nem, ez Frodó a gyűrűjében. Tudod, láthatatlan volt, és meg akart ijeszteni.

Vaaaagy a kilazult, kicsit megdőlt szögről egyszerűen lezúg,

vaaaagy megremeg a fal, stb. De nem, igazad van, a szellemek voltak...

2020. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/162 anonim ***** válasza:
83%

Most jut eszembe, nálam az óra esett le többször a falról.

Nem a szellemek voltak, hanem a szomszéd...

2020. dec. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/162 A kérdező kommentje:

55

Egyszer esett le így a kép, tehát nem gondolnám hogy a szög hibája lenne, a fal pedig az utcára nyílt, földrengésben pedig nem volt részem. De amúgy tök felesleges veled "érvelni", ha azt mondanám hogy láttam egy fekete csuklyás alakot elsuhanni a külső folyosón azt mondanád hogy hallucináltam meg hülye vagyok, így ennek semmi értelme.

2020. dec. 2. 19:35
 58/162 anonim ***** válasza:
57%

Nem tom... Velem már történtek ilyen dolgok, manapság is történik, mégse mondom el senkinek. Úgyse hiszik el, meg amúgy se tudnának vele mit csinálni...

És én nem vagyok flat-earth vagy ilyesmi...

2020. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/162 A kérdező kommentje:

58

Nyugi majd az önjelölt tudósok mindjárt elmagyarázzák neked hogy hülye voltál vagy hogy beszédültél a levegőtől.

Azért az már elég red flag egy társadalomra nézve hogy valaki nem mondhassa el azt amit lát mert nevetség tárgyává válik.

2020. dec. 2. 19:47
 60/162 anonim ***** válasza:
83%

Vagy valaki felvett egy fekete pulcsit, mert hideg van...

Mi az, hogy az utcára nyílt? Az erkélyen volt a festmény, vagy mi?

Nem kell ide földrengés amúgy, kicsit arrébb valaki bevágja a könyökét a falba. Vagy nekiesik, és gyorsan megtámaszkodik a tenyerével, blabla. El nem törik neki, de 3fallal arrébb leesik a festmény a falról. Vagy bármi, akár az utcán, berezonáltatja...

Ezernyi dolog lehet. De neeeem, aszellemekvoltak, istenengemuccsegéljen! Ez enyhén szólva furcsa gondolkodásra vall.

Az meg, hogy érvnek nevezed azt, hogy leesett egy kép a falról, erősen trollgyanús... Nehezen tudom elhinni, hogy ezt van, aki komolyan gondolná. Dehát sok hülye emberrel találkoztam már...

2020. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!