Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aki nem hisz a szellemekben,...

Aki nem hisz a szellemekben, az komolyan elhiszi hogy az a sok ezer felvétel mind kamu vagy megmagyarázható? Vagy esetleg járt már személyesen állítólagosan kísértet járta helyen és nem tapasztalt semmit?

Figyelt kérdés
2020. dec. 2. 14:38
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/162 anonim ***** válasza:
16%
Ha tényleg nem léteznek, akkor mi a magyarázat arra, hogy a világ összes kultúrájában egyaránt előfordulnak és előfordultak az évszázadok alatt szellemtörténetek, beszámolók árnyakról, megmagyarázhatatlan jelenségekről? Legyen az egy afrikai törzsi kultúra, vagy régen a vikingek. A világ bármely pontjáról találni ilyen beszámolókat.
2020. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/162 anonim ***** válasza:

Mellesleg régebben én is szkeptikus voltam a témával kapcsolatban, bár már akkor sem zártam ki a létezésüket. De történt velem 1-2 olyan megmagyarázhatatlan történés, amik okot adnak arra, hogy higyjek bennük. Nyílván, ha ilyen dolgok mással is megtörténnének, akkor hinnének bennül, de nem történnek mindenkivel.

#161-es voltam

2020. dec. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!