Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Láthattam bármit is, vagy...

Láthattam bármit is, vagy csak valami tudatalatti beképzelés volt?

Figyelt kérdés

Bocsanat, de ekezet nelkul irok, mert ugy egy evig tartana :D

Szoval.. En mindig racionalis magyarazatot adtam ezekre mert soha nem hittem bennuk. Meg nem is akartam. Korabban is tortentek dolgok, hangok, de nem lenyeg, most csinaltam ujra az oldalam, mert most infarktust kaptam picit. Egyedul lakom, elotte volt itt egy lakotarsam. Mindig hallottam apro hangokat, ez nyilvan lehet hotagulas meg tarsai, DE... Amikor konkretan egy terd roppanast hallottam, akkor minden szemleletem megvaltozott. Mindenki tudja hogy milyen ha megroppan a terde. En szo szerint ezt hallom mi dig ugyanabban az idointervallumban (21-23:00 kozott)

Allandoan nyomottnak ereztem magam, meg allandoan mintha valaki jonne utanam minden egyes helyisegbe. Allandoan hatranezegettem. 1 napig szunet volt, nem hallottam, nem ereztem semmit, erre ma megint az a terd roppantas es 2x egymas utan. Erre leteszem a telefont (mar ahogy irom is konnybe labad a szemem), a kulso sotet szobaban latok egy atlatszo-feher arnyat(vagyis inkabb egy felsotest korvonalat fustszeruen),elmenni a szoba elott.... Ennyire meg eletemben nem sz**tam be. 1500% hogy valamit lattam. Es ezert lennek kivancsi a velemen,etekre, hogy eltetek-e at hasonlot, vagy csak a kepzeletem szulemenye lehetett? De fix, hogy nem, mert a sajat szememmel lattam, majdnem megallt a szivem. Erre szavakat nem tudok. Azota folyamatosan figyelem, hatha megall bennem az uto megegyszer, de meg semmi. Es mellekesen hozzairnam, hogy elottem jo ideig nem adtak ki a lakast(az omat nem tudta a kaocsolattarto csajszi). Igy azert elgondolkodtato..

Mi a velemenyetek?



2021. ápr. 29. 00:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsanat, azt kihagytam, hogy amikor masodjara hallottam a roppanast, mellettem volt a srac es o is enyhen lefagyott es megallt benne az uto.. O sem ertette hogy ez mi, es mondta hogy tenyleg terdroppanas volt, meg meg kerdezte is hogy bezartam-e az ajtot..
2021. ápr. 29. 00:56
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Javaslom a kaotic.com oldalt. 18+os.


Hidd el, ha sokat nézed, rájössz, h nincs szükség paranormális dolgokra ebben a világban. Az ember a leggonoszabb, a legfélelmetesebb lény a földön.


Szóval Képzelődsz. Vagy kamuzol. Vagy magadnak is kamuzol.

2021. ápr. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a feleségemmel éltünk át hasonlót igen.

Este 21.45 körül a bejárati ajtón egy puffanás koppanás hallatszott mintha valaki az öklével rávágott volna az ajtóra.

Megijedtünk kimentem de senki nem volt a kertbe.

Másnap kaptam a hírt reggel,hogy édesanyám este 21.45-kor meghalt.

Hogy egy kicsit eltereljük a gondolataink elmentünk bevásárolni de mire hazajöttünk a nagyszoba asztalon ásványvizes palackok voltak sorba rakva.Kicsit hülyének éreztük magunkat mert nem emlékeztünk rá.

(édesanyám mindig vizes palackot hordott magánál)

Ezután napokig hideg volt nálunk a házba hiába fűtöttünk.A világítás is kicsit olyan volt mintha homályos lenne.

Gázzal fűtünk de nem füst volt mert zárt égésterű a kazán,mégis mintha finom füst lett volna a házba de olyannyira hogy néztem a lámpába miért van itt olyan sötét.

A következő esemémy az volt hogy amikor jöttem ki a fürdőböl ahogy kiléptem láttam a szemem sarkából hogy valaki gyorsan elmegy mellettem az ellenkező irányba.Gondoltam a feleségem bement a gardrób szobába mert más. Ahogy befordultam a nagyszobába láttam hogy ott ül a kanapén.

Na ott megtorpantam megálltam.Gondoltam fasza. Viszont nem mondtam el a feleségemnek mi történt.(napokkal késöbb árultam csak el)

Eltelt pár nap.Reggel amikor a feleségem felébredt és amikor még hunyorgott egy idős kövér férfi állt az ágy mellett csizmában,megijedt de mire kinyitotta a szemét eltűnt.Ezután mondtam el neki mi történt velem.

Nem vártunk tovább.Ház tisztítás.

Azóta se volt semmi.

Ui: Érdekes hogy régen letakarták a tükröket...

2021. ápr. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%

Nem érzed, mennyire gáz, hogy már saját magadnak sem hiszel?

Érthetetlenek az ilyen emberek.

2021. ápr. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm nagymamája mesélte neki, hogy régen meghalt a testvére. Ezután amikor lefeküdt, megjelent neki a halott, deréktől felfele és vígasztalta őt, hogy ne aggódjon, mert jó helyen van.
2021. ápr. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Ez nem világos. Én ha látok valamit, el tudom dönteni, hogy valóban láttam vagy csak képzeltem.
2021. ápr. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6. Akkor neked szerencséd van. Én pl. nem hiszek a szellemekben, de velem is történt olyan, hogy a mai napig remélem, hogy csak képzeltem.

Váltott a kollégám, és mentem fel a lépcsőn, látom megjött, mondom de jó, megyek veszem a kabátom. Rendesen láttam, ahogy a gépek fölé hajol, láttam a teste alakját, mindent.

Pár perc múlva visszamegyek, senki sincs ott. Körbe jártam az egész helyet, sehol egy lélek. Jó fél órára jött meg a kollega. Mint kiderült, még az ajtót is elfelejtettem kinyitni, tehát be se tudott volna jönni, ha korábban jön se.

Na, ez az amikor a józan eszem azt mondja: képzelődtem.

De közben a saját szememmel láttam, még azt is, hogy mozog :D

2021. ápr. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
7, erre azt mondják, hogy ez az doppelganger jelenség vagy micsoda.
2021. ápr. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező:

Nem kell etttől annyira félni. Első körben, szerintem csinálj E.V.P.-t. Abból sok minden kiderülhet... már, ha tényleg szellemet láttál.


Imre_75:

Egyértelmű, hogy édesanyád szeretett volna elbúcsúzni tőled. Szerintem te is túlreagáltad kicsit. Túlzottan megiedtél.

2021. ápr. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a kommenteket, kicsit megnyugodtam, hogy nem csak en eltem/elek at ilyeneket..(bocsi az ekezetek miatt)

Most egy ideig nem tapasztaltam semmit, de most megint kirazott a hideg

Most hajnali 2 fele halkan nezek a nappaliban egy videot, erre hallom, hogy a bejarati ajtot valaki nagyon halkan kopogtatja.. Megyek oda gyorsan, nehogy elmenjen es ne lassam meg ki zargat ilyenkor (nem lattam kint senkit...)

Es olyan helyek sincsenek a lepcsohazban ahol el tudott volna bujni az illeto ha szorkaozik, vagx akar a szomszed, itt olyanok a falak hogy hallom ha nyitodik az ajto, sot a lepteket is. Fel perc elteltevel megint ugyanazt hallom, ott alltam a konyha ajto mellett es ugyanugy kinyitottam, ismet sehol senki...

Komolyan mar raz a hideg.. velem van valami gaz, vagy tenyleg vannak ilyenek? En egyszeruen nem ertem miert kell ezt.. aludni sem birok, mar az ablakokat ks becauktam, halljam, ha valaki/mi motoszkal a bejarati ajtomon. 😩

2021. jún. 18. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!