Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudhatom meg hogy van e...

Hogy tudhatom meg hogy van e szellem a lakásunkban?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet hogy Épp Felvettem van a Padlás és hallani szoktam hangokat felvettem esténként Ilyen olyan hangokat hogy Pl mint ha valaki dobálná a dolgokat rá a Padlóra (lehetetlen fel menni valakinek Is le van zárva nemtudjuk mi van bent) sosem mentünk be és nem tudjuk miért deszkázták be az előző lakók

Árverésen vettük a házat szóval azt se tudom Kik voltak itt elottunk...és elég olcsón adták na szóval azt szeretném megtudni hogyan deríthetem Ki hogy van e Kísértet a lakásunkban? Adtok tippeket?

Le lehet őket fotózni ?

Látszanak a felvételen?

Telefonon?

Hány megapikszellre állitsam a telefon Kameráját hogy látszódjanak ?

És a tükörben látni lehet a szellemeket ? Le is lehet fotózni a szellemeket a tükörben?



2021. máj. 28. 13:08
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
43%
Hívd a Ghost Busterseket
2021. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszakára hurkokat szoktam kitenni, szinte mindig fogok egyet-kettőt! Reggel kiviszem őket messzire a lakott területtől és eltévednek.
2021. máj. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
A jelenség kicsi szürke és úgy hívják egér
2021. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Fingasz egyet és ha valaki szídni kezdi az anyud és nem családtag akkor csak szellem lehet.
2021. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Úgy hogy bekamerázod a padlást és meglátod mi okozza a zajt (valószínűleg egér, nyest, madár stb)
2021. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
93%
macska, nyest, egér....vagy mind egybe bulizik a padláson....
2021. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Így, most megtudhatod. Megmondom neked: Nincs.
2021. máj. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Na most ezt Kijelentem mégegyszer hogy a Padlásra lehetetlen Fel menni ugyanis le van deszkázva soha senki se ment Fel még nem tudjuk mi van ott
2021. máj. 28. 20:43
 9/31 A kérdező kommentje:

Es ezert szeretnem en magam Kideriteni mivan ebben a házban hogy van egy szellem vagy démon vagy a F*szom tudja mi van ebben a házban

Egér ekkora zajt nem Okozhat madár meg nem tudná oda berepulni és nyest erre felé nincsen régen volt de mostanra már nincs Ki Irtottuk egereknek meg a takarmanyosban szokott egér ragasztó lenni

2021. máj. 28. 20:50
 10/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, inkább elhiszel egy irracionális dolgot mit sem 1 racionálisabbat..
2021. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!