Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy tudhatom meg hogy van e...

Hogy tudhatom meg hogy van e szellem a lakásunkban?

Figyelt kérdés

Hát az a helyzet hogy Épp Felvettem van a Padlás és hallani szoktam hangokat felvettem esténként Ilyen olyan hangokat hogy Pl mint ha valaki dobálná a dolgokat rá a Padlóra (lehetetlen fel menni valakinek Is le van zárva nemtudjuk mi van bent) sosem mentünk be és nem tudjuk miért deszkázták be az előző lakók

Árverésen vettük a házat szóval azt se tudom Kik voltak itt elottunk...és elég olcsón adták na szóval azt szeretném megtudni hogyan deríthetem Ki hogy van e Kísértet a lakásunkban? Adtok tippeket?

Le lehet őket fotózni ?

Látszanak a felvételen?

Telefonon?

Hány megapikszellre állitsam a telefon Kameráját hogy látszódjanak ?

És a tükörben látni lehet a szellemeket ? Le is lehet fotózni a szellemeket a tükörben?



2021. máj. 28. 13:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért mi lehet odafent? Amitől félsz?
2021. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
Kééérüünk fejleményeket!!!
2021. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 kretens ***** válasza:
Ird meg privátban hol van ez a padlás.Én műtőssegéd vagyok és sajnos a halál is jelen van néha a munkám során és engem nem tud megijeszteni semmilyen nem e világi entitás.Van egy pap ismerősöm is elhivom magammal őt is.Ha biológiai a jelenség akkor az meg sokrétü lehet.Ez lehet rovar (darázsfészek)rágcsálók (egér patkány).De az is lehet hogy az épület ezen belül a padlás szerkezete olyan hogy már kisebb huzatok is okozhatnak furcsa zajokat.Vagy például és ez is szerkezet függő hogy ugye nappal melegebb van nyáron éjjel meg valamennyivel hűvösebb és ezek a mikró tágulások majd összehúzódások is válthatnak ki hanghatásokat.
2021. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Miért nem szeditek le a deszkákat?????
2021. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
24, mert ahhoz kellene egy kis ész
2021. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
25, jaaaa ahha én amúgy tuti leszedtem volna, mi van ha felzártak valakit a padlásra? De akkor meg kiabálna, de mi van ha néma?? Hát nagy dilemma ez.
2021. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
Alap, hogyha veszek egy házat, megnézem minden zugát.
2021. jún. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Hát én fix, hogy már rég kihívtam volna a rendőröket, pont azért, amit a 26-os írt.
2021. jún. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Bátor Tintanyúl ***** válasza:

Ha nem akarod a rendőröket zargatni ilyen "hülyeséggel", nincs a környéketeken polgárőrség? Ha az egyiküknek elmeséled a sztorit, biztos szívesen felmegy veled.


Tapasztalataim szerint örülnek, ha hozzájuk fordul egy állampolgár valami olyasmivel, amivel rendőrökhöz nem akar/mer.


Így kevésbé "hivatalos" az ügy, mintha rendőrségi jelentés készülne róla, de mégse egy full civillel merészkedsz fel.

2021. jún. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Na sziasztok! Újra Itt eddig azért nemtudtam Feljönni mivel nagyon sok Dolgom volt mg nem voltam valami Jól!

Na szóval a fejleményekről szeretnék mesélni mi is történt az elmúlt Hónapokban!


Bátorságot vettünk és felmentünk a Padlásra kalapáccsal szét vertük a Deszkákat és nem fogják elhinni mit láttunk a Padláson!


Bentebb mentünk és làttunk Ilyen sátánista szertartási eszközöket meg Ilyen csillag Jelet vagy minek Hívják Pontosan nem tudom meg volt még egy kerek asztal Is Fent ami ős régi ugye Bár....meg voltak Ottani Gyertyák meg egy régi zongora Is ami még mindig Jó Csak nem tudom Hogy a Francba tudták Oda Felvinni azt a zongorát Gondolom szét szedték és újra Össze rakták.....

Aztán másnap kihivtunk egy Papot felszentelte a Házat egy két Hétig semmi nem történt aztán már àrny alakokat Is látott mindenki a családban és megint ki kellett Hívni a Papot és szent misét tartott a Házunkban! és utána Béke lett a Házban! A Padlásrol szólva elvitettünk minden Olyan Dolgot ami a sátánista kellékek voltak!

Úgy Hogy most már minden rendben van ! De még mindig nem fér a fejembe Hogy a Fenébe nem mertünk Oda Felmenni!

Vagy Csak éreztük Hogy Ott valami nincs rendben! szóval ez történt....


És mostanáig Békésen élünk!

2022. jún. 27. 20:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!