Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok tényleg gonoszak...

Az angyalok tényleg gonoszak és valójában a démonok lehetnek jók az esetek többségében csak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 Red6+ ***** válasza:
hát nem biztos h mindenki igazat ír. ha neked tetszik ez az irányzat akkor csináld. bocs, de kicsit, nagyon unom, hogy itt mindenki próbálja ezerrel nyomni azt h híreszteljék ezt az irányt. megmondom h a gyakszin 70%-ban vannak itt ss-ek.
2022. júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 Red6+ ***** válasza:
azért kivi vagyok én is az ilyen csoportokra, na.
2022. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 A kérdező kommentje:
70%-ban? Az jó sok. Eddig azt hallottam, hogy alig vannak.
2022. júl. 29. 18:58
 24/87 A kérdező kommentje:
XD
2022. júl. 29. 18:58
 25/87 Red6+ ***** válasza:

nem kell privátban írnom. nem részletezek semmit.

mindent bele adtam, de csak egyre rosszabb lett minden.

csak kihasználtságot érzek s azt h velem minden s mindenki kegyetlenűl szemét. ennyi.

2022. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 Grimfox ***** válasza:
100%

Az az állítás egyszerűen hamis, hogy Sátánnak hívták volna a pogány vallásban az istent. Mivel pont egy pogány vallásokról szóló kultúrantropológiai könyvet olvasok, ezt elég biztosan tudom mondani. Ahogy azt is, hogy nem minden pogány vallás egy, és ugyanaz, másként megnevezve. Vannak hasonló elemeik, de ez egyfelől arra vezethető vissza, hogy a hasonló vallások sok ezer éve ugyanarról a tőről fakadtak, másfelől arra, hogy emberek hiszik ezeket a vallásokat, és az emberi elme spiritualitást kereső része a túlnyomó többségnél hasonlóan működik.

Visszatérve a sátánra, a kereszténység nagy eséllyel bélyegezte meg démonnak, vagy sátánnak a pogány vallások isteneit. De ez a kereszténység munkája, nem az érintett vallásoké.

2022. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 Red6+ ***** válasza:

a spirituális sátánizmus már egyre jobban budhista. kritizalják a budhizmust, mégis olyan dolgokat adnak be már. korábban a wicchát kritizálta s mégis azok linkjeivel élt vissza.

tehát...nevetséges.

csak jóga s medotáció kell a többi baromság pedig kuka.

2022. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 Red6+ ***** válasza:

mindegyik ss ígérte a segítséget, de aztán egyik se csinált semmit sem.

nem értem h minek akarod h privátozzak veled.te írd mát meg h milyen csopik vannak s hogyan szabadúljak meg az egésztől.

mindegyikőtök tök ugyan olyan.

itt híreszteltek totál feleslegesen s csak ígérgetitek a segítséget.

2022. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 Red6+ ***** válasza:
most is csak eltűnni tudnak.
2022. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 A kérdező kommentje:

#25

Basszus ez egy lehetőség volt amit én ajánlottam fel számodra nehogy már még neked álljon feljebb mikor én akartam rendes lenni.


#26

Egészen pontosan úgy tudom, hogy Istennek az egyik megnevezése volt az, hogy "Satan" mert valami olyasmit értettek alatta, hogy "legfelsőbb" vagy pontosan már nem is tudom.


#27

Ezt mondjuk kétlem mert a buDDhizmusban lemondanak a világi dolgokról a sátánizmus bármely fajtájában pedig (akár a Lavey-i ben) a humanizmus és az itt és most elvek uralkodnak.


#28

Nem akarom, hogy privátozz csak jót akartam. Az ilyen emberek komolyan nem tudom mit éreznek. Én pedig nem híresztelek semmit és nem ígérek semmit főleg nem neked.


#29

tűnj el inkább te

2022. júl. 29. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!