Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok tényleg gonoszak...

Az angyalok tényleg gonoszak és valójában a démonok lehetnek jók az esetek többségében csak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 A kérdező kommentje:

#59

Na én például ennyire trágár nem voltam azt remélem észrevetted de tulajdonképpen már nem is érdekel.


Többször is leírtabb kedvesen, türelmesen, hogy nem vagyok ss csak te ezt valamiért nem tudtad felfogni.

2022. júl. 30. 23:43
 62/87 A kérdező kommentje:

"ha nem vagy ss, akkor okés. legalább nincs köztünk egy ekkora hazúg, alpári stílusú gyáva kis féreg."


Eddig azt mondta, hogy a spirituális sátánisták mindig bunkók voltak veled XD Akkor most én + 1 vagyok

2022. júl. 30. 23:45
 63/87 Red6+ ***** válasza:

te meg azt nem fogod fel h mások is annak tartanak. úgy írsz mintha csak 2 vagy 3 an lennénk. inkább máskor kiírom a nevemet.


én csak azt írtam ide h Sátán mondta azt h az alma nem őli meg Éváékat.

A többi ss féle meggyőződéseket nem én írtam. ezért nem értem ezt a leidiótázgatást.

2022. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:
Rendben. Legyen igazad. De én itt befejeztem.
2022. júl. 30. 23:50
 65/87 Red6+ ***** válasza:
nem fogod fel h azt írtam h azelején jóban voltunk. aztán irigykedések miatt lett rosszabb. nem írtam h bunkók voltak. csak azt h nem lehet egy normális közösséget kialakítani,mert pl te letagadod s rám tadsz ok nélkül. s persze ráadásúl hazudozgatsz. most meg elferdíted amiket írtam.
2022. júl. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:

Ha spirituálisan ennyire magas szintre tudják magukat feltornázni a ss-ek akkor nem tudom, hogyan tudnak ennyien irigyek lenni de ezt most inkább hagyjuk.


Figyelj, vessük el a kockát. Nem szeretek bárkivel is haragban lenni, veled se szeretnék. Továbbra is tartom, hogy nem vagyok ss és soha senkinek nem mondtam, hogy az vagyok. Nincs semmi bajom az ss-ekkel.

2022. júl. 31. 00:09
 67/87 Red6+ ***** válasza:

33-as válaszoló kezdte azt h te ss vagy.

38-as is.

41-es is.

én a 44-es vagyok s onnéttól írtam. fogd fel h nem én kezdtem azt írni h ss vagy s nem én vagyok az egyedüli aki annak tart. tehát ennyi erőből mindenkit leidiózhatnál.

én kérek bocsánatot h nem írtam ki a nevemet, de amúgyis akik le ss-eztek mind különbözően írtak. te szídsz másokat h rossz a szövegértésük, miközben neked van. de mindegy, gondolom sok az h ilyen sokan név nélkűl irogatnak. mindent visszaolvastam s nem írtad normálisan h te nem vagy ss, és mindenkit leidiótáztál s nem veszed észre h nem mind én vagyok, mert elkezdél úgy írni.


ugyebár nem kellene azt sem hazudozni h nem írtam rád. normálisan írtam rád s ide is normálisan írtam.

2022. júl. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/87 A kérdező kommentje:
Ha gondolod rákérdezhetek még egy-két ismerősömnél vagy a csoportba, hogy mi is történt veled (amit írtál privátban (mivel már tudom a neved beazonosítottalak))
2022. júl. 31. 00:11
 69/87 A kérdező kommentje:

#67

Nem tudtam, hogy rám írtál mert a levélben kultúrált voltál itt meg inkább nem is mondom. A többieket se értem miért tartanak ss-nek, nem hiszem, hogy jobban ismernek engem, mint én magamat.

2022. júl. 31. 00:13
 70/87 Red6+ ***** válasza:

ha nem akarsz rosszban lenni másokkal, akkor ne írj vissza provokálóan. ne idiótázz le mindenkit ok nélkül.

akinek nem inge, ne vegye magára. ha ss nej rartanak, akkor annak tartanak azt kész. nincs kiírva a neved, nem b@szogatnak érte később.


engem az bánt h letagadod h írtam rád. ennek alapján is azért megvan bennem s mindenkinek a negatív véleménye rólad.

2022. júl. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!