Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok tényleg gonoszak...

Az angyalok tényleg gonoszak és valójában a démonok lehetnek jók az esetek többségében csak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 Red6+ ***** válasza:

hát...bocsi,nem tom. csak facebookon a spirituális sátánizmus oldalon folyton "tibeti budhizmusban" apkalmazott dolgok vannak fenn. írtam a csávónak s erre letagadta, mikor pont ott van fenn h tibeti budhizmus. s amiket ír mostanság az télyleg a budhizmusban van.

külföldi linket is adtam be neki ahol megmagyarázzák h az ss ben nincs budhista légzés mint pl. asszem a Tummo.

2022. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 Grimfox ***** válasza:
A sátán megnevezés a héberből ered, és kísértőt, avagy ellenséget jelent. Szerintem ez az isten nevével való azonosítás vagy valaminek a csúnya félreértése volt, vagy szándékos torzítás. Azt még el tudom képzelni, hogy a héberrel rokon sémi nyelvekben jelen volt a szó, de rokon nyelvként hasonló értelmű kellett hogy legyen. A közel-keleti régióból már csak a kereszténységgel, majd a zsidó diaszpórával került ki. Sok torzítást láttam a spirituális sátánistáknál, amikor egyszer utánanéztem a honlapjuknak még régen, ezért gyanús, hogy inkább szándékosan téves értelmezésről van szó. Mondjuk ha érdekel, hogy valós e az állítás, csak néhány pogány vallásról szóló tanulmányt, vagy szöveget kell elolvasni, szerintem még magyarul is találsz bőven.
2022. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak a féleszű sátánisták össze vissza hazudozása, hogy zűrzavart keltsenek, de kb csak a saját fejükben sikerült, lásd a zavaros kérdezőt.
2022. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 Red6+ ***** válasza:
végre! akkor nem én vagyok a hülye. azt hittem már h mindenképp kiállsz azokért akik ilyen oldalakat csinápnak. akkor sajnos tényleg igaz h az ss oldalakatt is ferdítik.
2022. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 A kérdező kommentje:

#31

Én nekem csak pár ismerősöm van itt gyakorin meg egy discord szerver amin spirituális sátánistákkal tudok (ez nem azt jelenti, hogy szoktam) beszélni úgyhogy valszeg igazad van.


#32

Értem. Én azt hallottam, hogy a szanszkrit, arámi és egyéb ilyen ősi nyelveken (akkor mondjuk nem értem miért nincs a felsorolásban a magyar (VICC)) ez valami pozitívat jelentett.


Ahogy elnézem eléggé képbe vagy a témában úgyhogy hiszek Neked és köszönöm, hogy ilyen kitartóan válaszolsz a kérdéseimre :D


#33

Nekem is feltűnt, hogy valami nem stimmel velük és gondoltam ez a kérdés tökéletes lesz ezt a témát megtárgyalni. Egyébként ha egy kicsit beleolvastál volna a válaszokba látnád, hogy én is így látom úgyhogy felmerül a kérdés ki is zavaros igazából.


#34

Szerintem nem az ss oldalakat ferdítik hanem maga az egész ss egy ferdítés.

2022. júl. 30. 00:05
 36/87 anonim ***** válasza:

Kedves Grimfox! Pár dolog kapcsolódva ehhez: “Az ószövetségben a sátánnak bejárása van a mennybe, és jelentést tesz az emberekről a föld minden szegletéből. Ő is szolga. Az ő szolgálata abból áll, hogy megkísérti, meggyötri, tévútra vezeti az embereket, hogy kiderüljön, tényleg hűek e az istenhez, vagy nem. A tényleg hűségeseket nem tudja megtéveszteni, azokat, akik ingatagok a hitükben, igen. Jób könyve egy az egyben erről szól.”.

Egyetlen egy hűséges ( és ezzel bűntelen) ember létezett a Földön: Jézus. Rajtakivül mindenkit meg tud és meg is kísért , félrevezet a sátán ill. a démonjai . Többek közt azzal, hogy dezinformál, és mindenféle hamis információt elhint itt- ott. Nincs bejárása a mennybe, abszolúte. Ez kalandregény, hogy Isten meg a gonosz tulképp pajtik. :) Az ember “ kapott” szabad akaratán múlik csak, hogy melyik úton, ősvényen szeretne menni, és a sátán az Istenhez vezető útról mindenáron le akarja téríteni.

2022. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 Red6+ ***** válasza:
na jó, most már én is azt írom, hogy ez a fazon nagyon zavaros.
2022. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/87 Red6+ ***** válasza:

"Szerintem nem az ss oldalakat ferdítik hanem maga az egész ss egy ferdítés."



akkor minek vagy Spirituális Sátánista s minek próbálod másokat is bele vinni????

2022. júl. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim ***** válasza:

#38

Mert úgy lehet a legjobban felderíteni egy témát, ha kikéred mások véleményét is.


Ehhez aztán nem kell sokat gondolkodni.

2022. júl. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 A kérdező kommentje:

#38

Mikor mondtam, hogy ss vagyok drága barátom? És hol próbáltam én bárkit is belevinni?


#39

Neked mondjuk nem ártana gondolkodni néha

2022. júl. 30. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!