Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az angyalok tényleg gonoszak...

Az angyalok tényleg gonoszak és valójában a démonok lehetnek jók az esetek többségében csak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 11:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy szerinted ss vagyok mikor világosan megmondtam, hogy NEM mert ha az lennék megmondanám. Az pedig, hogy normálisan írtál nem igaz. Hazudoztál összevissza és azt állítottad, hogy ss vagyok mikor NEM.


"mert nemnagyon akartad elfogadni amiket mások itt írtak s sztem normálisan."


Hallottál már arról, hogy valaki megszeretne győződni egy információ hitelességéről vagy, hogy csak érdeklődik? Ebből látszik mennyire primitív vagy.

2022. júl. 30. 23:22
 52/87 Red6+ ***** válasza:

írtam privátba csak nem írtál s sokat elárúl rólad h ezt is letagadod...de mindegy.


azt is hazudod h más ss-el irogatsz. mindent csak hazudsz s letagadsz.


aztán leszidsz.


én nem kötök bele abba aki félfogyatékosodik engem sem beléd h leidiótázol. nem alacsonyodom le h én vissza káromkodjak. csak azért ugyebár elmagyarázhatnátok.



amúgy a te szövegértéseddel van a baj. nem fogod fel amiket eddig írtak neked.

2022. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 Red6+ ***** válasza:
te írsz primitíven. de mindegy.
2022. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 A kérdező kommentje:

#52

Mindenkinek visszírtam aki rám írt privátban ha írtál akkor te se vagy kivétel.


#53

Látjuk, hogy ezt a választ is te adtad. 4 perc telt el a két válasz között és ugyanannyi pipátok van (kettő) ami azt jelzi mennyire hasznosak a válaszaid. Hát igen... Nem hiába ennyi.

2022. júl. 30. 23:29
 55/87 A kérdező kommentje:
Különben meg ha valami nem tetszik tényleg csak tűnj el innen.
2022. júl. 30. 23:29
 56/87 anonim ***** válasza:
100%

"azt sem h a másik miért ír le félkegyelműnek"

Mert amit írsz, ellent mond a valósággal, és mivel te ezt komolyan hiszed, sajnos áldozata vagy a mozgalomnak, aminek zűrzavar és sehová sem jutás a célja.

Az amit hiszel hogy követet egy nagyon rossz, gonosz, önös irányzat, teljes ellentéte a Jézusi vagy Buddhai tanoknak.

Olyan emberek mint Henrich Himmler, Hermann Göring, Adolf Hitler voltak ennek az útnak a követöi - a tetteik ismertek-, és még így is csak kettőnek sikerült tovább lépni a következő szintre.

Ennyi fért bele, nemsoká elutazom, nem megbántani akartalak, csak a legrövidebben írtam le a véleményem.

2022. júl. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 Red6+ ***** válasza:

nemnagyon fogod fel h mindenki ss nek s hazugnak ír téged.


kiírhatom a nevem.

írtam privátba, de már nem érdekelsz ha ekkora hazúg s gyáva vagy!

2022. júl. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 A kérdező kommentje:

#56

Köszönöm!!!! Isten áldjon barátom! ha tudnád mennyire szükségem volt most rád XD

2022. júl. 30. 23:35
 59/87 Red6+ ***** válasza:

tessék kint a nevem.

én nem akartalak lejáratni, de te leidiótáztál engem ok nélkül. nem csak én ss-telek le!

de az vagy.

undorító az olyan alak, mint te h mindent letagadsz s hazudozol órba-szájba, majd primitíven leidiótázol mindenkit.


normálisan is írhattad volna többször h nem vagy ss s nem pedig alpáti módján mindenkit leidiózázni.


akinek ss barátai vannak, amit hazudozol amúgyis, az akkor is ss, pláne ha ilyen erősen ragaszkodsz az ss dolgokhoz.


szokj már le végre a letagadásokról, a hazúgságokról s az alpáriskodásokról.



ha nem vagy ss, akkor okés. legalább nincs köztünk egy ekkora hazúg, alpári stílusú gyáva kis féreg.

2022. júl. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 A kérdező kommentje:

#57

Na most, hogy kiírtad a neved amire semmi szükség nem volt, elég lett volna ha leírod szimplán, hogy ki vagy de már legalább tudom, hogy ki vagy.


Azt nem értem, hogy felajánlottam neked a segítségemet te rám írtál és azért mert 5 percen belül nem kaptál egy választ elkezdtél itt a kérdésemnél hazudozni. Szerintem ha segítséget kérsz azt tehetnéd ennél tiszteletteljesebben is. Nem várok el teljes megalázkodtatást de minimum annyit, hogy nem egyből hazudozni kezdesz.


De nem baj mert legalább most már én is ismerek egy retardált spirituális sátánistát :D

2022. júl. 30. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!