Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemet próbáltam idézni de...

Szellemet próbáltam idézni de nem jött össze mit tegyek hogy sikerüljön? Csak az Irjon aki hisz a szellemekben!!!

Figyelt kérdés

Szoval fehér gyertyát gyújtottam le raktam a földre szólítottam a szellemeket és semmi csak pár fura zaj de más semmi aztán rajzoltam egy Ouija táblát Oszt az se semmi nem működött tudtok Olyan szellem idezesi módszert amihez csak tükör kell meg pár fehér gyertya?



Én amúgy azt hallottam ha tükörre egy ajtót rajzolunk és 3szor kopogunk rajta akkor az Ördög kapuja Fog kinyilni és át visz minket a túl Oldalra ez igaz?



MONDOM CSAK AZ IRJON AKI HISZ A SZELLEMEKBEN! ES A KERDESEMRE VALASZOLJATOK! KOSZONOM!



2022. szept. 19. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
36%

14 éves kor alatt nem szabad regisztrálni ide, és te egyértelműen 13 se vagy még.


Nem kell hozzá semmi, megszólítod a legközelebbit és odahívod. Ennyi. Ha nem jön, akkor egy másik randomot. Előbb utóbb jönni fog valaki. Gondolj bele meghalsz, senki se érzékel, erre egyszercsak valaki megszólít. Hát sokan odamennének, és mennek is.


De ennek semmi értelme. Egy random ember, aki halott.., miért hívnál oda random valakit?

2022. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Előre szólok 19 éves. Vagyok nem Pedig 10 éves kis taknyos nem kéne Bele kötni a másikba Főleg Olyanba nem, akit ráadásul még nem Is Ismersz Baszki
2022. szept. 27. 19:55
 13/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a csúnya szóért De akkor is Igazam van
2022. szept. 27. 19:55
 14/15 anonim ***** válasza:

Üdv.


Sajnálom, hogy sokadikként erősitem azoknak a táborát akik lebeszélnének róla.


Azt mondod, hogy nem érdekel a halál sem csak sikerüljön. Ha az ember egészséges akkor sokszor könnyen dobálózik az ilyen kijelentésekkel, mert aki komolyabban beteg az bármit megtenne az életért. De hidd el, hogy ha megtapasztalod azt, hogy milyen az amikor egy vagy több szellemi lény megkeseriti az életed, akkor azt fogod kivánni, hogy bár csak meg se idézted volna őket.


Az olyan emberek mint te vagy ÉN akik szart se értenek a BIZTONSÁGOS szellemidézéshez túl sok jóra nem számithatnak. Viszont veled ellentétben nekem van annyi tapasztalatom a szellemvilággal, hogy majdnem a halálba hajszoltak. Mert én akaratom ellenére idéztem, vagy engedtem "át" egy szellemet, de nem volt szándékos... Simán csak hülyegyerek voltam és tükörmágiáztam... szót se többet róla.


Szóval hagyd az egészet a fenébe, mert olyan dolgok szabadulhatnak rád és a családodra amiket sosem szeretnél. Ha magadra nem is, legalább másokra legyél tekintettel.

2023. jan. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Elég az abc betüit és a számokat 0-9-ig kirakni egy körbe középre egy pohár és minimum 3-4 ember A szöveg nem rémlik már Több mint húsz éve próbáltuk nem hittem benne azóta hiszek és bánom hogy kipróbáltuk Neked sem ajánlom Tudom ez most így elég betegen hangzik de amíg nem próbáltam és nem éltem át én is így voltam vele Szóval aki hiszi az hiszi aki nem az nem Én is így voltam vele
2023. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!