Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki találkozott már szellem...

Valaki találkozott már szellemekkel, vagy látott, esetleg mástól hallott történetet? Aki igen azt kérem írja le

Figyelt kérdés
engem nagyon érdekelnek ezek!, ja és aki nem hisz a szellemekbe az ne írjon ide
2010. okt. 24. 18:08
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy elsőre hihetetlen lesz,de mivel édesanyám is látta,ezért tudom,hogy nem őrültem meg.Édesapám sajnos rákos volt és már nagyon rosszul volt,munkahelyem révén hétvégére el kellett utaznom én pedig magamban fohászkodtam,hogy nehogy ezen a hétvégén menjen el közülünk,mert én vele szeretnék lenni,amíg csak tudok.Gondolatban tudni szerettem volna,hogy mikor fog meghalni és kértem az angyalokat,hogy ez ne most legyen.utazás előtt pár nappal anyunál aludtam és reggel beágyaztunk az ágytakarót gondosan felraktam,a széleit bele is gyűrtem az ágy csücskébe,totál sima volt a felülete.Megreggeliztünk,később bementünk a szobába és két hatos szám volt belevésve a takaróba.Akkor nem értettünk semmit,viszont rá két hétre anyu egyik reggel telefonált,hogy azonnal menjek a kórházba,apu nagyon rosszul van.Kapkodva öltözni kezdtem és indultam a kórházba,út közben a rádió szólt,ahol hallom,hogy hatodik hó negyedike van,na akkor jött az agyamba a felismerés,hogy apu hatodik hó hatodikán fog meghalni és így is lett.Nyugodjon békébe,nagyon szeretem őt és érzem a mai napig.
2010. nov. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A Csöbárd ***** válasza:
93%
Eddig csak ablaktükröződésben láttam, éjjel. Semmiben nem különbözött egy élő embertől. Mászkált, nézegetett. Bezzeg mikor hátrafordultam nem volt mögöttem senki. Borzalmasan megrendítő, de hogy miért azt nem tudom megmondani.De kiskoromban volt rosszabb tapasztalatom is.
2011. febr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Hello!

Oké, tudom, ez furcsa lesz, számomra is az. Nem régen költöztem el otthonról egy lakásba, egyelőre egyedül élek. Nagymamám meghalt két hónapja, nagyon közel álltunk egymáshoz és elég nehezen szakadok el tőle. Három napja takarítottam a fürdőt, lemostam mindent, ablakokat lepucoltam, stb., tegnapelőtt este viszont, ahogy zuhanyoztam láttam, hogy a tükörre van írva, tudjátok, amikor beleírunk a párába. Az volt ott, hogy "Szeretlek, Picim, vigyázni fogok rád." Csak ő szólított így. Azóta nem fáj annyira az elvesztése. Fogalmam sincs, hogy hogyan történhetett, nem vagyok aluliskolázott, mindig a tudományban, a logikában hittem, de, hogy egy bezárt lakásba hogy jöhetett be akárki és miért pont azért, hogy a halott nagyim írásával firkáljon a tükörre, azt nem tudom.

2011. febr. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 mentalist ***** válasza:
100%

Nagybágyám házának előző tulajdonosa gyanús körülmények között halt meg az egyik nap még tökéletesen jól volt másnap a székében találtak rá holtan épp egy rádiót szerelt ekkor érte a halál(a rádió nem volt áram alatt)

Azóta többen is furcsa dolgokat észleltek a házban emberi lépések zaja a padlásról amit már évek óta nem használl senki Az öreg szobájában alvó vendégek visszatérő álma hogy koporsóban fekszenek és nem jutnak levegőhöz aztán szörnyű gondolatok hatolnak az elméjükbe. Töbször elhatároztam hogy a padláson éjszakázom és megpróbálom lencsevégre kapni a szellemet de ez továbra is csak terv maradt lehet hogy nem véletlenül.

2011. febr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer fényes nappal láttam az udvarunkon egy kutyát, ami sehogysem juthatott oda be. A szomszéd és a mi házunk között a házak egy kis sikátorszerű folyosót alkotnak, a végén két méter magas kerítés. Innen jött elő egy hatalmas, aranybarna-feketefoltos németjuhász. Nem csinált semmit, csak állt és nézett elég hosszú ideig. Sátort építettem az udvaron épp, gyorsan lehajtottam a takarókat, és összekuporodtam bent. Mikor elő mertem bújni, már nem volt sehol. Berohantam anyuhoz, azt kiabálva, hogy itt volt egy kutya, de nem hitte el. Viszont láttam. Biztosan. Nem tudtam hova tenni, ezért emlékszem rá máig. Szellemkutya. :O 6-8 éves lehettem.
2011. febr. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%

Nagyapàmnak egyik ismerôsével törtènt, hogy ment haza fele este egyedül az uton és olyan érzése volt mintha menne hàtul rajta valaki, de nem figyelt oda, aztàn elkezdett lèpteket hallani és meg fordult, azóta sem beszèl, szóval megnémult ès nem akarta leirni h mit/kit làtott. De bizti valami rosszat.


Apàm tesòja meghalt 27 évesen, nem tudni mi lett vele, a mezôn lelték meg sok vizzel a tüdejèben de közbe meg elèg szårazsàg volt. A temetés utàn azt mondtàk hogy az ablakba kell tenni egy tànyèrra lisztet, egy felest, meg töltött kåposztàt, a hàzat becsuktàk éjszakàra, szóval senki se juthatott be ès bent sem volt senki, reggel mikor mamàèk bementek làttàk, hogy hiånyzik a pàlinkàbòl, a töltött kàposzta is meg volt dézsmàlal és a lisztben pedig valamien nyomok voltak. Szerintem tuti h léteznek szellemek.

2011. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Pár éve kezdődött ...

Meg akartam tanulni kártyából jósolni, de mindenki csak pénzér akart tanítani.

Ez fájt az igazság érzetemnek , mivel én így segíteni szerettem volna az embereknek ingyen.

Egy előnyöm származott a keresgélésből, hogy egy cigány asszony azt mondta, hogy olvassam el James Redfield - től a Mennyei Proféciát. Ez elindított bennem valamit!!!

Aztán a Feleségemnek hoztam egy ingát, amit egy kedves hölgy /előző életemből a nővérem/ adott.

Azon gondolkodtunk, hogy a Lelkek tudnának vajon üzenni az ingán keresztül, amikor a Feleségem kezében átpördült az inga. Na így tanultam meg kártyát vetni, de sokkal több és bővebb a lapok jelentése, mint az a könyvekben, vagy a leírásokban.

Aztán szép fokozatosan kialakult a látás és a hallás, amiben gyermekeink sokat segítettek. A gyerekek sokat tudnak, csak a felnőttek elnyomják a tudatlanságukkal őket ...


A kedvenc történetem jelenleg:


Megismertünk egy kedves Házaspárt több mint két éve.

Már a negyvenes éveik felé közelítettek, két fiú gyermekkel, akik 10 és 16 évesek, Elmondásuk szerint szerettek volna egy kislányt de már úgy gondolták mindegy, mert az ő korukban ...

Egy alkalommal együtt ebédeltünk, amikor rá akartam szólni a lányomra amiért megint átöltözött, mivel szegény Feleségem nem győzi három gyermekünkkel a mosást, és akkor láttam ... eltűnt !!!!

Akkor jöttem rá, hogy az ő lányukat láttam, mondtam is, hogy az arca tiszta Apja, az orra meg az anyjáé lesz! Ekkor még az anya nem is volt állapotos, hiszen nem gondolták volna ...

A lányom Ninetta akkor már azt is mondta, hogy Kíra lesz a neve.

A barátom nem hitte el teljesen a történteket ... Akkor !

Jelenleg a legjobb baráti házaspár vagyunk, és nagy tisztelettel és büszkén mondhatom. hogy Kíra fél éves lesz, akinek az arca tiszta apja és az orra az anyja !!!

2011. febr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen történetem, de mivel realista vagyok, én sem igen hiszem el, 3 éve történt. Már sötétedett egy márciusi napon, és éppen haza mentem, panelházban lakok. Beléptem az épületbe, és a postaládához mentem, de ehhez el kellet mennem a lift mellett. Nem igazán néztem oda, de konstatáltam, hogy áll ott valaki, így köszöntem, de nem köszöntek vissza, amit furcsállottam. Magamhoz vettem a postát, és a lifthez mentem, már kíváncsi is voltam ki az, de nem volt ott senki. A lift mellett is van lakás, de nem nyílt ajtó, tehát nem mehetett oda az illető, ezért azt gondoltam, biztos tévedtem és nem állt ott senki. Aztán megjött a lift és beszálltam. A liftajtó vas, de van rajta egy olyan 20 centi széles, embermagasságú üveg. Megnyomtam a gombot, és mielőtt még a biztonsági ajtó bezárult volna, kipillantottam. És ott állt az az alak, sztem férfi volt, kb. 40 éves, és nagyon közel állt az üveghez, benézett rajta, de valahogy volt az egész férfinek egy olyan nem tom máshogy mondani szürkés pára hatása. A hideg kirázott, otthon persze elmondtam, de csak hümmögtek, hogy jólvan. És most jön a legdurvább: aznap este újra álmodtam az egészet, de a férfi szemszögéből, én voltam ő! Nagyon ijedt képet vágtam, mikor a liftből kinézve megláttam őt, ebben az estben magamat. Mi a véleményeteg ez tényleg egy szellem volt volt, egy paranormális jelenség, vagy mi?
2011. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
100%

engem nagyon érdekelnek az ilyenek. hiszek is a szellemekben.

nagypapám meghalt évekkel ezelőtt. amikor a pasim szakított, mondta az egyik ismerősöm hogy gyújtsak egy gyertyát, tegyem szélvédett helyre, gondoljak erősen a papára és figyeljem a lángot. meggyújtottam a mécsest, körberaktam mindennel hogy semmilyen légmozgás ne hasson a lángra és figyeltem. egyszercsak megmozdult a láng. elször csak picit, aztán úgy mintha huzat lenne. éreztem hogy az egész vállam jég hideg és rendesen fáztam is, be kellett takarózzak de az se segített.viszont mikor megfogtam a vállamat, a kezemnek meleg volt, mégis jéghidegnek éreztem és folyamatosan rázott a hideg. akkor mondta az ismerősöm hogy most már nyugodjak meg egy kicsit mert a papának nagyon rossz hogy ennyire ki vagyok borulva. mondta hogy a vállamat azért érzem jegesnek mert a papa ott van, és azért ráz állandóan a hideg mert megölelt és nem enged el amíg nem nyugszom meg. akkor megkértem papát hogy maradjon velem amíg elalszom mert csomó kérdés van amire szeretnék álmomban választ kapni de végül nem kaptam.


ez után (pár hónap múlva) váltottam vele pár szót szellemtáblán keresztül. előtte jósoltak nekem tenyérből és kártyából. sok jót nem hallottam egyik kapcsán se (komoly anyagi gondokat jósoltak), viszont kiderült, hogy 2 porontyom lesz, egy fiú és egy lány egy külfölditől. ekkor vettük elő a táblát és hívtuk papámat, kérdeztük hogy tudja-e hogy mit jósoltak nekem, "mondta" hogy igen és minden úgy is lesz. kérdeztem hogy tud-e maradni, "mondta" hogy nem tud maradni mert dolga van a másik oldalon úgyhogy megköszöntem hogy jött és el is tűnt.


a legutóbbi legdurvább álmom szintén papához kapcsolható. volt 2 kutyánk, imádtuk őket, életem legszebb évei az övék :)

egyik éjjel álmomban egy iskolai mosdóban lehettem, nem tudom pontosan de leginkább arra hasonlított. éttermi mosdónak lerobbant lett volna. éppen kezet mostam amikor felnéztem a tükörbe és ott állt mögöttem papa. megfordultam és üdvözöltem, kérdeztem hogy miért jött, sose szokott. szó nélkül odaadott egy nagy csomag képet. a képeken a kutyáink voltak, a legszebb közös emlékeink. kérdeztem hogy miért adja ezt ide. lenézett a földre és eltűnt. akkor felébredtem. volt egy olyan érzésem hogy a mosdóban nem ketten voltunk de nem tudtam ki vagy kik voltak még ott. pár nappal az álmom után a kutyáink meghaltak, elgázolták őket. akkor fogtam fel hogy kik voltak még a mosdóban és miért kaptam a képeket.

akkor jöttem rá arra is hogy ő nem fog semmilyen kérdésemre válaszolni, ő csak figyelmeztet dolgokra.


másik legdurvább hogy nagymamám eléggé szkeptikus volt ezzel kapcsolatban, a család többi tagja pedig nem hitt nekem.. aztán egyszer amikor mamáéknál voltam meggyújtottunk 2 nagy gyertyát. hívtam papát, mozdult a láng és mama érezte ahogy egy kéz szorítja a bal kezét, de senki hozzá se ért. ő is érezte hogy jegyes a válla, aztán kirázta a hideg és mondta hogy lezsibbadt a bal karja. mondtam papának hogy most már engedje el a mamát mert ez nem vicces. aztán már csak azt érezte hogy valaki erősen szorítja a bal kezét. a 2009es karácsonyi vacsora elött mama megkért hogy hívjam a papát :)


ja és néha szoktam hallani ha hajnalig fentvagyok hogy valaki feljön a lépcsőn (nyikorgósak a lépcsők), elcsattog a nappali közepéig, majd lemegy a lépcsőn. nem tudom mire vélni a dolgot, mert általában csak akkor hallom ezt hogyha már jó 30 órája ébren vagyok, máskor nem. múltkor annyira beparáztam tőle hogy felhívtam anyámékat hogy ők jöttek-e haza, de egyikük sem mozdult a munkahelyéről, aztán átmentem öcsémhez egy 10 perc múlva, aludt éppen, felkeltettem, kérdeztem hogy ő volt-e lent. mondta hogy ő nem. mondom az király mert valakit hallottam feljönni meg lemenni. felkelt és a díszkardjával felszerelkezve (XDDD) lementünk, de sehol nem volt senki, a garázs zárva, a bejárati ajtó kulcsra is és biztonsági zárral is be volt zárva.

2011. febr. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
úúúú kedves válaszolók hiszek nektek, nagyon jó történeteitek vannak, nagyon érdekes
2011. febr. 17. 16:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!