Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Valaki találkozott már szellem...

Valaki találkozott már szellemekkel, vagy látott, esetleg mástól hallott történetet? Aki igen azt kérem írja le

Figyelt kérdés
engem nagyon érdekelnek ezek!, ja és aki nem hisz a szellemekbe az ne írjon ide
2010. okt. 24. 18:08
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
100%

Hello!

Én 13 éves vok és a régi lakásunkban (panel) az anyám mesélte h amikor bement a fürdőszobába és megfordult akk látta h elfut mellete egy ilyen 5-7 éves kis gyerek szellem ezt én is láttam a nővérem szobájában ott ült a sarokban

2011. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Cicakaja24 válasza:
osztálytársam nál aludtam hallottunk valami zajt aztán visszamentünk mondom csak a macska de pár perc mulva egy kislány sikoltást hallotunk akkor lementünk és elkezdtünk félni valamit láttunk ami hangot adott ki de csak egy szúnyog volt ott és a másk szobábol indult felénk egy val ronda volt és a szája tátva volt aztán azt mondta értetetek is eljön majd a sötétség és ezzel nagyon beszartunk visszamentünk az ágyba és lépteket hallotunk aztán el aludtunk.
2013. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Cicakaja24 válasza:

Üdv.

Egy újabb különös dologgal szeretnék elő rukkolni. Őszintén szólva nincsenek miatta nyugtalan éjszakáim, mert már hozzászoktam az ilyenekhez.

Úgy körülbelül másfél hete vettem észre először. Éjjel elég későn feküdtem le aludni és még jó ideig forgolódtam is. Mostanában egyébként is rosszul alszom a meleg miatt. Aztán felkeltem, és kimentem a konyhába inni. Nem kapcsoltam villanyt, mert nem akartam zavarni anyukámékat. Visszamentem a szobámba és igazán meglepődtem. A szekrényem mellett a sarokban, az ablaknál ott ácsorgott valaki. Az ajtót éjszakára zárjuk, és én inni voltam. Ha be is jött volna valaki, kétlem, hogy nem vettem volna észre. De ez a valaki nem volt nagyobb egy 5-6 éves kisfiúnál. Fogalmam sincs honnan veszem, hogy fiú volt. Egyszerűen csak éreztem. Nem is láttam tisztán, mert már egy ideje nem jó a közvilágítás az utcán. Bemásztam az ágyamba és nem tudom milyen belső indíttatásból, de jó éjszakát köszöntem neki és utána elég hamar el is aludtam. Azóta minden második éjjel 11 és éjfél között eljön. Mindig máshol ácsorog. Próbáltam már szóra bírni, de sosem válaszol. Félni nem félek tőle, mert érzem rajta, hogy nem akar bántani. Inkább, mintha félne valamitől. Van hogy csak csücsül a székemben és a térdecskéit felhúzva gubbaszt. Egyszer villanyt is kapcsoltam, hogy jobban megnézzem magamnak, de eltűnt. Aztán lekapcsoltam a villanyt és ugyanott ácsorgott, ahol előtte. Nem igazán tudom, hogy mit is szeretne tőlem. Talán egyszer majd szóra bírom a kicsit. Addig meg, van egy hallgatag lakótársam. Amíg nem csinál semmi rosszat nincs okom elüldözni.

Szívesen fogadnék tippeket, hogy miért lehet itt, vagy hogy mi is ez a jelenség pontosan. Részemről sajnálom a kisfiút, mert nagyon elveszettnek tűnik. Arra is gondoltam már, hogy talán nemrég halhatott meg és nem tudja, hogy hol van, és ez miatt fél. Szeretnék neki segíteni.

2013. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló:Ha jól emlékszem,ezt a történetet már olvastam az egyik oldalon,szóval ez a válasz tuti,hogy kamu.....
2013. dec. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!