Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor érdemes egy démonna...

Most akkor érdemes egy démonnal alkut kötni vagy nem?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják nem,mert ha kijössz a csillagból megölhet, valahol meg azt írják hogyha 6évig teljesíti minden kívánságod és csak utána visz el miért ne.

Na most meg merjem csinálni vagy ne?:/


2010. nov. 30. 08:02
 51/97 A kérdező kommentje:

ezt most kinek írtad??

nagyon jo h az én kérdésemnél veszekedtek..xd

2010. nov. 30. 12:31
 52/97 Nostro the overlord ***** válasza:
48%
Nem neked hanem Batának.
2010. nov. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 NoSleeping válasza:
34%
Látod milyen vitát robbanthat ki egy egyszerű kérdés? :D Amúgy Batá téleg ő van a képen :P Osztálytársam a srác, láttam már - sajnos :D
2010. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 Benga ***** válasza:
53%
Én is ismerem, és ő van a képen, személyesen is ismerem 5 éve.
2010. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
83%
A leírt módszerekkel nem lehet démon megidézni. Csak szórakoznak veled. Aki tudja hogyan lehet egy valóban nagyhatalmú démont - aki képes a kívánságodat teljesíteni - megidézni az nem fogja ide leírni. Ez olyan tudás amit jobb ha csak nagyon kevesen birtokolnak.
2010. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
100%

:D na persze engem meg mindig leszólnak a írásom véget.


Nostro nem szép dolog, erkölcstelenségnek tartom, hogy a felső testedet megmutattad , egyáltalán nem vagy erős!

Mivel én sokkal erősebb vagyok nálad :D,


Hányas karod van , nekem 34-es , És egyébként nem izomban mérik az erőt, hanem akaratban.

Én szálkás vagyok, de nem szoktam kondizni, nincs rá szügségem , nyáron egy hónapban kamionokat pakolok.


Még egyszer mondom nem vagy erős, ne dicsekedj vele. A német iq teszten nekem 110 körül volt az iqum, más részt az első linked nem is jó!

2010. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 Nostro the overlord ***** válasza:
36%
Diator... ment a privát.
2010. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
45%
démonmágia c könyvben van idézés.és elvileg nem hamis. probáld ki.
2010. nov. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a boltokban kapható démonidézéses könyvek 99%-ban hamisak. Nem várom, hogy elhidd nekem. Próbáld ki!
2010. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, Nostro, de ha szerinted nem láteznek, ( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len.. akkor h kaptál tőlük természetfeletti erőt? (Ha tényleg, akkor egy kicsit átvertek)
2010. nov. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!