Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor érdemes egy démonna...

Most akkor érdemes egy démonnal alkut kötni vagy nem?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják nem,mert ha kijössz a csillagból megölhet, valahol meg azt írják hogyha 6évig teljesíti minden kívánságod és csak utána visz el miért ne.

Na most meg merjem csinálni vagy ne?:/


2010. nov. 30. 08:02
 41/97 Nostro the overlord ***** válasza:
0%
Szerintem ne verd a földhöz magad itt, engem úgysem nyomsz le. Sajnálom, hogy vannak még ekkora lúzer emberek.
2010. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
100%
Alkut csak két démonnal köss. Az egyik Matt Damon. A másik Damon Hill.
2010. nov. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
49%
Luzer ember vagy te aki elvan magaval amugy nem tudom hol elsz hall istennek en jo mesze ettol a demonharcostol tudod azert Beograd magyarul Belgrad vagy Nandorfehervan utcai megtanitanak verekedni :D ne legyel el magaddal kert meg 1 kis agyat a demontol is :D
2010. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
55%
*r
2010. nov. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 Nostro the overlord ***** válasza:
0%

Tényleg nem vagy épp... erre mondják azt hiszem, hogy ne vitatkozz hülyékkel mert legyőznek a rutinjukkal. Még mindig csak ismételni tudom önmagam:

Itt a link, de neked külön szedem mert úgylátszik annyira hülye vagy, hogy még a jóra rákattintani se tudsz: [link] ( http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__1341.. )

És még mindig nem láttam semmilyen képet rólad, hogy ennyire elvagy szállva a testi adottságaidtól. Maszturbálj a képemre nyugodtan nem zavar de én itt befejeztem.

2010. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 A kérdező kommentje:
nem hiszem h egy vad idegennek kellene e-mail-ben képeket küldözgetnem magamról-.-"
2010. nov. 30. 12:25
 47/97 anonim ***** válasza:
90%

nem tudom en szerb vagyok de az ep az nem 1 p ???

Nostro te nem facebookro szedted ??? vagy google ???? ekkora faktor vagy nem adottsag edzes ???? ne felj megcsinalom a teszted de iskolaba kell mennem !

2010. nov. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 A kérdező kommentje:

:///

ez neked szól...

majd ha ismerlek kicsit...bocs..

am meg nah mind1, mindenki azt csinál amit akar!

szálljatok le rólam..-.-

2010. nov. 30. 12:27
 49/97 Nostro the overlord ***** válasza:
0%
Na idefigyelj, nem érdekel, hogy szerb vagy nem is tudom, hogy, hogy jött ide. Hány képet linkeljek neked amire elhiszed, hogy én vagy? De mondtam befejeztem viszlát...
2010. nov. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 Nostro the overlord ***** válasza:
*vagyok
2010. nov. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!