Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor érdemes egy démonna...

Most akkor érdemes egy démonnal alkut kötni vagy nem?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják nem,mert ha kijössz a csillagból megölhet, valahol meg azt írják hogyha 6évig teljesíti minden kívánságod és csak utána visz el miért ne.

Na most meg merjem csinálni vagy ne?:/


2010. nov. 30. 08:02
 71/97 anonim ***** válasza:

[link]


Az utolsó 20-kérdésre már csak a D-t nyomtam. Ennyit az egészről :)

(Ha nem jönne be Normális az IQ-m xD)

2010. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 Nostro the overlord ***** válasza:
Még egy iq huszár :D el kellet volna printelned...
2010. dec. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 A kérdező kommentje:

mind1... ma este megteszem.

így vagy úgy..

de már felkészültem rá

2010. dec. 2. 17:22
 74/97 anonim ***** válasza:
53%

Jajj, legyen már eszed! Kis 16 éves fejjel azt gondolod, hogy megéri? Max 10 évet kaphatsz, és azt jó eltöltöd jól, de aztán gondolj bele, az utolsó kettőben már csk rettegsz, közben szép családod, barátaid szeretteid lesznek, akiket nem akarsz otthagyni egy fiatalon meghozott szar döntés miatt... vagyis nem is szar döntés, azaszar döntés amikor az eggyel kisebb kabátot hozod el, ami összemegy és nemtudod felvenni.. ez irdalannagy baromság...

Gondolj csak bele, minden fúl hepi, egyik este alszol oszt jön a démon a lelkedér'

2010. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
53%
Megtetted? Milyen volt? Amúgy szerintem nem kéne ilyen erőkkel szórakoznod.
2010. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
Mi van kedves,Nostro the overlord,így akarsz összejönni ezzel a 12évessel? Plusz attól,még mert izmos vagy,hasra kell előtted esni? Mind a kettőtöknek ajánlom a pszichiátriát,tárt karokkal várnak titeket ;)
2010. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
Na kérdező, mi lett???
2010. dec. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:

igazából nem szeretnék mindent megírni...

amit leírtam az elején azt megtettem..

éjfélkor egyszerűen csak remegtem nem tudom volt-e ott valami nagyon féltem mert a garázsban csináltam,ami így lennt van a ház "alatt"...

direkt akkor amikor senki enm volt itthon.

megvolt minden a 10percet nem tudtam bemérni,kb.5perc után rohantam be,felöltöztem,és rohantam át a szomszédhoz mert féltem.

most h lesz-e valami nem tudom..

2010. dec. 4. 21:24
 79/97 A kérdező kommentje:

amúgy azért a szomszédhoz mert bnőm és megbeszéltem vele,h nála alszok,mert nem lesznek itthon és neki nem gond-e..

és hát megbeszéltük.

kicsit elfeledtette velem a félelmet mert este filmet néztünk meg beszélgettünk.

csak még bármi lehet:/

2010. dec. 4. 21:26
 80/97 anonim ***** válasza:
És ezt ki hiszi el?
2010. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!