Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor érdemes egy démonna...

Most akkor érdemes egy démonnal alkut kötni vagy nem?

Figyelt kérdés

Valahol azt írják nem,mert ha kijössz a csillagból megölhet, valahol meg azt írják hogyha 6évig teljesíti minden kívánságod és csak utána visz el miért ne.

Na most meg merjem csinálni vagy ne?:/


2010. nov. 30. 08:02
 61/97 Nostro the overlord ***** válasza:
Az más :D
2010. nov. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
86%

Csináld. Nem fog összejönni.

Nagy tudás, hosszú felkészülés kell hozzá és elég erősnek kell lenned hozzá, hogy te urald a démont és ne ő téged.

Egyébként, már ha egyáltalán tapasztalni fogsz valamit, az a legjobb esetben is csak pillanatnyi sikerélmény és aztán hosszan tartó kellemetlenségek sorozata lesz. De valószínűleg még ennyi se.

Feltéve, ha valaki hisz az ilyesmiben. :)

2010. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
65%

ne csináld.

Nem minden írás igaz, vagy nem egészen úgy, ahogyan írják, de a veszélyességen nem csökkent.

Nem hiszem, hogy fel lennél készülve bármilyen árra, amit fizetned kell.

2010. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:

fel vagyok arra készülve h 10év múlva elvigyen addig meg jo legyen nekem.

de ha akkor visz el amikor csinálom, akkor pedig vissza tud vinni a múltba ..szal mindenhogy megéri.

2010. dec. 1. 08:52
 65/97 anonim válasza:
Pontatlanok az instrukciók hiszen ezzel a témával kapcsolatban , már rengeteget foglalkoztak korábban köztük például az őrült arab Abdul Alhazred akinek nevét azthiszem mindenki ismeri. Pontosan a rítus után két teljes napig meztelennek kell lenned, és mikor ki kell menned a szobából 1 perced van kimenni, mert volt egyszer valaki akinek nem sikerült 1 perc alatt kimenni és a lábát az utolsó pillanatban sikerült csak kihúznia. Sajnos a lába 1 napon belűl átváltozott egy kacsa csőrű emlőssé és önálló életre kelt. (ez nem vicc) A szférák határaiból a kapuból amit megnyitott átszökhetett valami ami elragadta a lábát.
2010. dec. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenekre nem kell gondolni szerintem.Az lesz mint nálam tavaly. Meg akar szállni és elsö pár honapban csak ágyhoz leszorit és fojtogat,utánna derekadnál karmolni fog (nekem keresztet csak a kereszt nem felülre hanem középre csinálta) ,úgy hogy kicsit égni fog. Probál huzgálni a lábadnál fogva, de nem hiszem ,hogy fog tudni mert ahoz erős démon kell. Mozogni nem fogsz tudni meg beszélni mikor megtámad.

Nekem ördögűző segített de nem volt bennem hanem a lakásban.

2010. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:

na persze...ilyen biztos nem lesz..

am meg ma este csinálom meg :)...

2010. dec. 2. 12:07
 68/97 anonim ***** válasza:

elvigyen? az csak egy lehetőség.. ráadásul nincs olyan álom vagy vágy, ami megérné az örökkévalóságot egy démon mellett, akár a pokolban, akár nem.

Tegyél le a habos-babos kis gondolatokról ezzel kapcsolatban.

Láttad már a hellraiser című filmet? Elég durva dolgok történnek benne, de fel sem érnek azzal, amit egy démon mellett tapasztalnál.


A legkönnyebb talán az, ha felfal és magába olvaszt.. de ez a lehető legritkább is, mert miért tegye meg ha kapu vagy a síkunkra neki, ráadásul bármikor, bármire használhat?

még a te saját kérdésed teljesítése is hasznot hozhat számára, aminek te nem is látod még, hogyan innád meg a levét, illetve más emberek hogyan szívnának vele.

a démonos dolgokról le kellene tenned akkor is, ha puszta emberbarát vagy: ne eressz rá az emberiségre olyasmit, amire nincs felkészülve..

ha meg nem vagy emberbarát, akkor sincs jogod arra, hogy másokat veszélyeztess..


nincs olyan dolog a múltadban, amint egyedül, önerődből ne tudnál változtatni.

2010. dec. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
53%

általában alváskor támad egy démon mert akkor vagyunk a legjobb célpont és könnyen megtámad ,testileg és lelkileg.

én !aki hisz ebben és tudom,hogy van és nem féltem tőle és szórakoztam anno ezzel nagyon felrázott a "valóvilágbol". Ráfáztam ,meg akart szállni és meg sebesített, és nem tudsz mit kezdeni olyankor magaddal egy szó se jön ki és mozdulni se tudsz!

én gondolatban imádkoztam olyankór és bántam az egészet.

és amikor a derekamhoz a sebet csinálta akkor se tudtam csinálni semmit megse szolalni ,se semmi, és akkor keresztet karmolt belém olyan mintha égetve lett volna rajta de mondom nem sima kereszt hanem középre rakta a keresztcsikot.

2010. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
ja és velem úgy történt,hogy tudhatom mire számíthatok mert nagyon sokat olvastam ezekről, könyveket ...stb
2010. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!