Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Egy gyerekori rémem nagy...

Egy gyerekori rémem nagy hatást gyakorolt rám. Ma felnőttként is meg vagyok győződve arról hogy valós volt de hogy mi, arról nem. És ti?

Figyelt kérdés
Ez a rém (természetesen mint bármelyik más borzadály meg rémálom) éjszaka látogatott meg mindig. a szobámban az ágyam a fal mellé volt elhelyezve, s amint kihunytak a fények a virágkerti fa ágainak árnyjátéka is megjelent a falon. az is félelmetes volt nekem még akkor:) aztán később megérkezett a rémem(?). Képzeljetek el egy árnyékot fényből. A falamon sétált ide-oda. Ember alakja volt, járása kimért és monoton. Sosemakart bántani. Lehet örangyal volt de szerintem ez túl egyszerű válasz. Úgy neveztem kiskoromban és ma is hogy "sárga-árnyék"
2011. ápr. 24. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ma már nem látogat meg?
2011. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem. ha arra gondolsz hogy találkozunk e mostanság, ott van a kérdésben hogy "gyerekkori" :)
2011. ápr. 24. 21:56
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha hozzám jön valaki, én rögtön kérek védelmet, égi védelmet. kb. igy: " Istenem küld le angyalaidat, hogy vigyázzanak rám, mert nagyon félek." Ez segíteni szokott. Én energiát érzek, vagy valami fekete valamit, ember nagyságút, nem látom csak érzem. Legutóbb nem is volt nyitva a szemem, de tudtam hogy ül valaki a fotelban. Nem bántott, csak ott ült. Kértem védelmet, és elaludtam, következő este már nem volt ott. De volt olyan amikor elhúnyt szeretteim jöttek, mondtak is valamit, de ők szeretetet is hoztak, az nagyon jó volt.
2011. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az ellen kell védekezni ami támad. Ő nem ezt tette, csak féltem.
2011. ápr. 24. 21:58
 15/17 anonim ***** válasza:

érdekes...vm és hasonló dolgok történtek már...az ágyam az ajtó mellet van,onnan a konyhát és a bejárati ajtó elötti kis rész látszódik...az ajtónál(a szobámon kivűl tehát a konyhában)láttam egy lányt...de nem egy igaz emberre hasonlót hanem ilyen mesefiugra(anime)féleséget...de azt csak hallucináltam...egy rémtörténet miatt volt...bár azóta is látok este ilyen buta látomásokat de olyankor feloltom a szobámban a villanyt és kimegyek a konyhába feloltani ott is a villanyt persze nincs ott semmi...:D


VELED pedig az volt(szerintem)hogy akkoriban valamiféle félelmed volt...és odaképzeltél egy személyt ami a félelmed szüleménye(ilyenkor széles a fantáziád)és ezt vagy vmi féle védelmezőként vagy egy személy aki ártani akar neked...de lehetséges az IS hogy egy személy aki számodra (talán)fontos elment/meghalt és őt hiányoltad vagy meglátogatott....



nem tudom...sok minden lehetett...érdemes megkeresni egy ilyenekkel foglalkozó személyt hogy mi is ez ha érdekel...^^:)

2011. ápr. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hejj ***** válasza:
ilyenkor álmodtál vagy ébren voltál?
2011. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ébren voltam 100%-osan. Volt amikor felültem és mereven néztem a jelenséget, apum észrevette hogy nézek valamit a sötétben (tudott ő is a "rémemről") bejött hátha lát valamit de amint belépett az ajtón a ragyógó árnyék szertefoszlott.
2011. máj. 16. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!