Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítsettek ez nagyon de...

Segítsettek ez nagyon de nagyon durva volt!? és szkeptikus emberek kíméljenek!?

Figyelt kérdés
Szóval ez ugyis kezdődött hogy tegnap este ojan 10-óra fele meg idéztem egy démont...vártam hogy legyen valami hát semi...el telt pár perc...és egy nyugtalanító érzést ériztem...vártam egy picit és be mentem a szuleimhez aludni..szóval már fekudtem de nem aludtam vártam hátha hallok vagy látok valamit...aztán pedig az ágy sarkát csikarták és...furcsa hangokat hallotam....a konyhából hogy a székek ki huzódnak magátol...azt hideg levegőt ériztem az arcomnál mindha valaki az arcomba liheget volna....aztán a wc-ajtajára ojant vágtak hogy aszt hittem hogy be fog törni és aztán pár perc mulva abba maradt én nagyon féltem és már nagyon meg bántam hogy meg idéztem:( szóval ha már valakivel ijen esett vagy esetleg barátaival ismerőseivel történt ijen akor azt meg kérem..hogy íjra le mit kéne tennem vagy mit nem köszönöm..ja még valamit ha valaki azal próbálja ezt ki magyarázni hogy esetleg halucináltam vagy csak tul álmos voltam és azért hallotam vagy látam ijeneket....mert ez nem így van nekem semi bajom nincs az elmémel és akor mikor ez meg történt nagyon de nagyon is ébren voltam
2011. jún. 16. 10:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/111 anonim ***** válasza:

+ én hozzáteszem hogy régen sok ember azt csinátla ha valami újjat látott vagy ha például valaki vissza menne az időbe(fantázia példa az időutazásos) és megmtuatná a vékonymobilját például a középkornak vagy előbb azt kiáltaná ki mindenki hogy a sátán műve .....


én is olvastam arról hogy tévhitek vannak a sátán követőkről.

2011. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/111 A kérdező kommentje:
Hát persze.....Egyesek csak azt gondolják hogy sátán anyira nagyszeru lény...Lehett hogy segít meg minden de azért segít hogy ne vegye észre hogy a lelke egy közelebb jut hozá...és aztán pedig ugyis a pokolban fog égni enyi....Nem vittatkozom
2011. júl. 11. 08:33
 93/111 anonim ***** válasza:
Kérdező, te honnan tudod te azt olyan biztosan? Égtél már a Pokolban vagy voltál már az istened "országában" és láttad hogy ott minden fúdejó? Nem, kétlem, csak a keresztény, egy rendkívül fiatal tömeggyilkos vallás azt állítja akkor ez biztos így is van...
2011. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/111 A kérdező kommentje:

Figyelj fisz gondolj amit akarsz nem izgat:D

De jobb hogy ez így van rendjén majd meg tapasztalod hová jutc ha majd el jön az ideje

2011. júl. 11. 20:37
 95/111 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondom neked. Integess jehovának a nevemben is.:p
2011. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/111 mimano ***** válasza:
56%

Szerintem a botrányos helyesírók is a pokolba jutnak.

Amúgy meg érdemes lenne utánanézned, kik ma az úgynevezett sátánisták. Meglepődnél!

2011. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/111 anonim ***** válasza:
A halálod után alkothatsz magadnak mennyországot ha szeretnél, főleg ha vallásos voltál életedben, de ez csak azért van, hogy hamarabb elfogadd a helyzeted amibe kerültél. Nincsen mennyország, azt csak te teremted magadnak!
2011. júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/111 A kérdező kommentje:
kosz a huje valaszokat.....de en satanbol nem kerek
2011. júl. 12. 06:21
 99/111 anonim ***** válasza:
47%
Ő sem kér belőled.:)
2011. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/111 A kérdező kommentje:
én mégugyse és fejezd be ha megkérhetlek
2011. júl. 12. 15:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!