Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítsettek ez nagyon de...

Segítsettek ez nagyon de nagyon durva volt!? és szkeptikus emberek kíméljenek!?

Figyelt kérdés
Szóval ez ugyis kezdődött hogy tegnap este ojan 10-óra fele meg idéztem egy démont...vártam hogy legyen valami hát semi...el telt pár perc...és egy nyugtalanító érzést ériztem...vártam egy picit és be mentem a szuleimhez aludni..szóval már fekudtem de nem aludtam vártam hátha hallok vagy látok valamit...aztán pedig az ágy sarkát csikarták és...furcsa hangokat hallotam....a konyhából hogy a székek ki huzódnak magátol...azt hideg levegőt ériztem az arcomnál mindha valaki az arcomba liheget volna....aztán a wc-ajtajára ojant vágtak hogy aszt hittem hogy be fog törni és aztán pár perc mulva abba maradt én nagyon féltem és már nagyon meg bántam hogy meg idéztem:( szóval ha már valakivel ijen esett vagy esetleg barátaival ismerőseivel történt ijen akor azt meg kérem..hogy íjra le mit kéne tennem vagy mit nem köszönöm..ja még valamit ha valaki azal próbálja ezt ki magyarázni hogy esetleg halucináltam vagy csak tul álmos voltam és azért hallotam vagy látam ijeneket....mert ez nem így van nekem semi bajom nincs az elmémel és akor mikor ez meg történt nagyon de nagyon is ébren voltam
2011. jún. 16. 10:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/111 anonim ***** válasza:
Csak te küldheted vissza, mert te idézted meg! A szellemeket tudom csak, hogy hogy lehet visszaküldeni, de varázskörrel kell megidézni, és ugyanúgy visszaküldeni. Ilyen idézést még nem is hallottam... A pap biztos nem fog segíteni.
2011. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/111 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az elöttem szóló mondta. De még az arra specializálódott papok sem tudják mindig elüzni. Sokan hónapokig, vagy évekig keresik a megfelelö embert. Szóval javaslom barátkozz össze az új szobatársaddal, mert egy hamar nem fogsz szabadulni töle... Imádkozz azért, hogy csak egy gonosz szellemet sikerült megidézned...
2011. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/111 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat.....Nagyon kétségbe vagyok esve mert nem tudok mit kezdeni most...pláne meg hogy fogalmam sincs hogyan kell visszakuldenki....De először is meg próbálok vele komunikálni....hogy esetleg mit akar mit szeretne.....De szerintem ez nem jó ötlett mert csak rontanék a hejzetten...Régebben felse tudtam fogni vagyis nem is hittem a szellemekben meg a démonokban...de most hogy ki próbáltam és az idézés sikeres lett csak az hogy nem tudom vissza kuldenki ezaz egy probléma...de ha már meg idéztem meg próbálok valahogy komunikálni vele hogy ha már megszálta a szobámat vagyis jobban mondva a házat akor teljesítse már nekem egy kérésemet....és az nem lenne más mindhogy örökre tunjön vissza oda ahová tartozik
2011. jún. 16. 15:48
 14/111 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb dolog, ha megkérdezed tőle, hogy mit akar. Te idézted meg, vedd rá (akár szóval), hogy távozzon. Ha megkérdezed, látni fogja, hogy könnyű dolga van, és marad, hiába is mondassz akármit.
2011. jún. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/111 Won ***** válasza:
79%

Szia!

Na ez egy elég zűrös dolog, de kezdjünk bele. Megpróbálok segíteni. Mindent úgy csinálj, ahogy mondom!

Te idézted meg, szóval neked is kell visszaküldeni.

Mivel tükörrel csináltad, azzal is kéne visszacsinálni.

Vegyél elő egy min. 30cm átmérőjű tükröt. Csinálj a földre egy kb. 2 méter átmérőjű kört sóból! Tedd a közepébe a tükröt! A tükörre rajzolj fahéreel pentagramot, egy vonallal a bal alsó sartól kezdve a csúcs felé.(lásd itt [link] )

Rajzold bele a képen látható szimbólumokat, hogy Salamon-pecsétté váljon!

Ha megvan és készen állsz, akkor kántáld hangosan 9szer a következő idézetet!:


Démon, ki a tükörből jöttél

ebben a szent percben megköttettél!

Vár a tükör, hívogat

a pokol most visszafogad.

Az összes jó ereje,

vár a pokol hercege!

Az erőd elhagy,

a tested elhamvad!

Az Úr és az Úrnő nevében,

úgy legyen, úgy legyen!!


Ha 9szer megismételted, köszönd meg az isteneknek a segítséget. Hagyd el a kört és végezz rituális mosakodást sós, és/vagy illóolajos vízben. Ezután söpörd fel a sókört és engedd a lefolyóba, de alaposan öblítsd ki!!

A tükröt is mosd le sós víben!Ha ez kész a sókör helyére spriccelj sósvizet!

Mond 1szerr a következőz: Fény úrnője álld meg ezt a házat! Töltsd fel erővel és pozitív energiával! Legyen áldott!


Ezután ugyanezt mond el a tükörrel is! Pakolj el és kezdj el a lakásban füstölőzni! Amíg leég ne legyen bent senki(kb 1 óra)!


Ezek után elméletileg minden oké, de ha nem akkor jó nagy gáz van és én sem tudok segíteni. Fontos, hogy végig bízz magadban és az istenekben! Eszedbe se jusson az, hogy nem fog sikerülni! Semmit ne csinálj másképp, mint ahogy leírtam! addig el se kezd, amíg nincs meg minden!


Légy áldott, Won!!

2011. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/111 anonim ***** válasza:
57%
Te jó ég... Teljesítse a kéréseidet? Ez itt nem az aladin... - -" Az pedig nem egy dzsin... Max akkor teljesíti a kéréseidet, ha eladod neki a lelked... És hogy mit akar? Két lehetöség van. 1. Az energiádat, életerödet, ki hogy nevezi. 2. Az életedet...
2011. jún. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/111 anonim ***** válasza:
76%
Won nem vagyok szakértöje a témának, de úgy tudom hogy egy ilyen sikertelen rituálétól bedühödhetnek nem? És a kérdezö tapasztalatlansága miatt ennek nagy az esélye. Na meg tudtommal a démon sem szokta hagyni magát. Ez aladt remegö bútorokat, pislákoló lámpákat, és rosszabb esetben támadást értek. Vagy én tudom rosszul? Amúgy te milyen vallást követsz? Csináltál már ilyen szertartást amit leírtál?
2011. jún. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/111 A kérdező kommentje:
Won nagyon de nagyon szépen köszönöm a tanácsodat ez engem egy kicsit meg nyugtatott és minél hamarabb meg fogom csinálni nehogy utána az utolsó percekben kapkodjak mikor már késő lenne:( és mindenkinek köszönöm aki csak normális szavakat vágot hozzám:)
2011. jún. 17. 08:59
 19/111 anonim ***** válasza:
100%

Inkább kérj meg egy hozzáértő embert, az elküldéshez.

Fiatal is vagy, tapasztalatlan is, az idézést is rosszul csináltad, nehogy nagyobb baj legyen belőle.

És kérlek, máskor ne idézz semmit!

És ne is foglalkozz okkult dolgokkal!


Én mindig féltem az ilyenektől, aztán jött egy rossz időszak, és csak úgy "próbáljuk ki" alapon kipróbáltam néhány egyszerűbb mágiát.


Bakker, nem akarom most leírni, hogy mi történt, mert még jobban megijednél, de ha nem velem történik, akkor el sem hiszem.


Pedig nem démonokat idéztem, csak úgy poénból, hátha bejön alapon mágiázgattam.


Azóta semmi ilyet nem csinálok. És soha többé nem is fogok!


Nem nekünk való!

Ezek az erők léteznek, de hétköznapi ember ne piszkálja ezeket, mert nagyon csúnya vége lehet.

2011. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/111 anonim ***** válasza:

11:40

engem érdekel hogy miket csináltál és mi lett a vége.

talán én is meggondolom hogy abbahagyom :)

engem nagyon érdekel a téma és hála az égnek még nem probáltam. :)

am amire rá irják hogy veszélyes azzal természetesen inkább informálodni szoktam és majd ha eljön az idő (elég tapasztalt vagyok benne meg minden) akkor TALÁN megprobálom :)

2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!