Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Segítsettek ez nagyon de...

Segítsettek ez nagyon de nagyon durva volt!? és szkeptikus emberek kíméljenek!?

Figyelt kérdés
Szóval ez ugyis kezdődött hogy tegnap este ojan 10-óra fele meg idéztem egy démont...vártam hogy legyen valami hát semi...el telt pár perc...és egy nyugtalanító érzést ériztem...vártam egy picit és be mentem a szuleimhez aludni..szóval már fekudtem de nem aludtam vártam hátha hallok vagy látok valamit...aztán pedig az ágy sarkát csikarták és...furcsa hangokat hallotam....a konyhából hogy a székek ki huzódnak magátol...azt hideg levegőt ériztem az arcomnál mindha valaki az arcomba liheget volna....aztán a wc-ajtajára ojant vágtak hogy aszt hittem hogy be fog törni és aztán pár perc mulva abba maradt én nagyon féltem és már nagyon meg bántam hogy meg idéztem:( szóval ha már valakivel ijen esett vagy esetleg barátaival ismerőseivel történt ijen akor azt meg kérem..hogy íjra le mit kéne tennem vagy mit nem köszönöm..ja még valamit ha valaki azal próbálja ezt ki magyarázni hogy esetleg halucináltam vagy csak tul álmos voltam és azért hallotam vagy látam ijeneket....mert ez nem így van nekem semi bajom nincs az elmémel és akor mikor ez meg történt nagyon de nagyon is ébren voltam
2011. jún. 16. 10:12
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/111 A kérdező kommentje:
inkább törlöm a kérdést és akit érdekel a témám az ír emailt és kész:)
2011. júl. 12. 18:33
 102/111 A kérdező kommentje:
Sziasztok csak anyit akarok mondani hogy rá jöttem hogy ezt a egészet be képzeltem...Ijenek ne léteznek csak a képzeletunk...szuli az ijen hujeségeket.....
2011. júl. 15. 15:05
 103/111 mimano ***** válasza:
Hogy jöttél rá, hogy csak a képzeleted játszott veled?
2011. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/111 A kérdező kommentje:
Igen a képzeletem jácot velem
2011. júl. 15. 18:36
 105/111 A kérdező kommentje:
Hát ugyhogy el gondolkodtam az egész dolgon
2011. júl. 15. 18:37
 106/111 huzit válasza:
78%
Én voltam, mert fájdalmamban muszáj volt az ágyatokat kaparnom, és rábasznom egy nagyot az ajtóra, hogy ilyen pompás a helyesírásod.:))
2011. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/111 anonim ***** válasza:
67%
kérdező nem te vagy az aki a sárga villanásos kérdést feltette?:D ha igen, akkor fejezd már be a történetet léci már várjukXD
2011. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/111 anonim ***** válasza:
67%
Áhh, az nem ő. Az tud helyesen írni.
2011. okt. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/111 anonim ***** válasza:
Nos ez esetben kerits elő egy papot aki megáldja a házatokat
2013. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/111 anonim ***** válasza:

démonok léteznek és nem aranyos kis házi segédmanók, akikkel lehet játszadozni! ismerek olyan sztorit, hogy a szülők nem voltak otthon, a gyerekek poénból szellemet idéztek és nem hittek benne, nem hitték, hogy sikerülhet. aztán később a szomszéd panaszkodni kezdett, hogy furcsa dolgok történnek náluk...

egy másik: nővérem osztálytársánál az éjszaka felborultak a szekrények. mindegyik, amelyik csak mozdítható...

nem idézhetsz semmit puszta kíváncsiságból/szórakozásból! hogy gondoltad? elképzelni nem tudom...

2013. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!