Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek van esélyem arra,...

Szerintetek van esélyem arra, hogy összefussak egy vámpírral, aki belém szeret és meghaRap, vámpírrá téve engem ezzel? Ez most nem vicc, érdekel, hogy van e valóságalapja A VÁMPÍRSÁGNAK.

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 07:26
1 2 3 4
 11/37 krisz307 ***** válasza:

Én úgy tudod hogy ha az a vámpír meghal ameik zombivá tette azt az embert akkor a zombiból vámpír lesz.

Igaz hogy egy filmben láttam XDDDDDD

2011. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 krisz307 ***** válasza:

*tudom*

elírtam

2011. jún. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
70%
ha egy vérszívó megharap, max a veszetséget kaphatod el, de azt sem magyarországon.
2011. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 krisz307 ***** válasza:
50%

A kullancs és a szúnyog is vérszívó!!!!

Vigyázz velük!!!

2011. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
30%

Hogy mennyi esély van erre?

Ezt most komolyan kérdezted?

Ember! Mennyi esély van arra, hogy TE felfogod, hogy NINCSENEK. ;)

Bocsi, tudom hogy ez olyan, mint amikor először közlik a négy évesekkel, hogy nincs fogtündér... :S

2011. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 knakx ***** válasza:
48%
teman kivul - te emo-s vagy, vagy siman tudatlan - mert szerintem szerintem mindketo es bocsanat, hogyha ezzel megbantottalak. felvilagitlak nehany dologgal. vapirok... nem tudom, hogy leteznek-e vagy sem, nem is erdekel, ha pedig vampir akarsz lenni csak rajta, nem tartalak vissza. azt visszont el kell arulnom, hogy az emberi testnek 70% szazaleka viz nem tudom, hogy mennyi szazaleka ver, de azt iggen is tidom, hogy ket liter vervesztesegbe az eber biztosan belle hal. nem tudom, hogy melyik vampir allna meg egy liernel, ha egyszer izlik neki a vered. a vampirokra meg az orok karhozat var, soha nem lephetnek be Isten orszagaba. csak ennyit akartam mondani, ha meg meg mindig vampirosdit akarsz jatszani, taskat a hatra es irany Erdely. en itt elek, de meg nem talakoztam egyetlen egy vampirral sem es nem is akarok vampir lenni
2011. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Lehet hogy olvassa a kérdést, és elmegy hozzád, beléd szeret és minden megtörténik. <3

Esély = 0.00000000%

Ne keseredj el azért! nézd tovább a twilightot.

2011. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ja....ÉS a legonfontosabb: Magyarországon még kisebb mivel az Ed féle vámpírok olyan helyen élnek ahol folyton be van borulva az ég ( nincs akkora fény).
2011. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
esély van rá csak kicsi.alapja van. léteznek. csak sokan nem hisznek bennük
2011. jún. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
amugy vámpírrá akkor lehet válni ha iszol a véréből meg még valami amugy a vámpírokat köti egy szabály és nem változtathatják át azt akit csak akarnak.valamit akarsz tudni irj rám privátba.
2011. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!