Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek van esélyem arra,...

Szerintetek van esélyem arra, hogy összefussak egy vámpírral, aki belém szeret és meghaRap, vámpírrá téve engem ezzel? Ez most nem vicc, érdekel, hogy van e valóságalapja A VÁMPÍRSÁGNAK.

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 07:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Tod én is szeretem az ilyen vámpír dolgokat,de tudom h vámpírok nem léteznek és nem leszel soha vámpír ....nagyon sajnálom.....Ha mégis az álom világhoz ragaszkodunk akkor mért pont beléd lenne szerelmes hiszen olyan sokk nő van a földön....megint kérdezem mért pont beléd ???? Különben megkérdezhetném hány éves vagy ??
2011. júl. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdésed, azt hittem itt én kérdezek és a többiek válaszolnak, de így se rossz.

Első kérdésedre válaszolva: Jó kérdés.

Második: Igen, megkérdezhetnéd, de nem biztos, hogy megírnám.További szép napot, köszönöm a válaszokat, asszem megírtatok mindent!

I love you!

2011. júl. 5. 05:14
 33/37 krisz307 ***** válasza:

Én vámpír vagyok és csak úgy válhatsz te is vámpírrá ha lány vagy és hagyod hogy szex-eljek veled.

Ha viszont fiú vagy kénytelen vagyok téged megölni!!!!

2011. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
53%

vagy 10 éves csitri ami szégyell, vagy 25 éves - ez esteben agyilag....- és akkor azt szégyenl.

Esélyed van, pontosan 0,000000000000000000054874 %

Annak, hogy máshova kerülj...nagyobb :D

2011. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
53%
Én egy mém trollal akarok összeházasodni, nincs valami társkereső oldaluk? . . .
2011. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

ha találkozol egy vámpírral az nem lesz olyan kellemes mint az alkonyatban, és nem fog beléd szeretni, mert a vámpírok érzelemmentes démonok, akik a legendák szerint titokban élnek, gyilkolásznak és embervért (NEM ÁLLATVÉRT!!) isznak, ha mégis találkoznál eggyel itt a földön aminek 0.000000000000000001% az esélye, akkor megfog ölni és nemfogja érdekelni Edvárdka sem :D

ezt a rajzot figyelmedbe ajánlom: [link]

2012. febr. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Hát...fájt ahogy elolvastam ezt mind...

Nem is tudom...minek ennyi ember? Ahogy telik az idő, egyre szerencsétlenebbek..

Igazuk van ,hogy csökkenteni akarják az emberek számát, sőt..remélem végre beleegyeznek és mehet..

Mert ezt már nem lehet kibírni...mintha naponta hülyülne az emberiség 1%-ot...

Üdv.!

...

2012. júl. 16. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!