Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek van esélyem arra,...

Szerintetek van esélyem arra, hogy összefussak egy vámpírral, aki belém szeret és meghaRap, vámpírrá téve engem ezzel? Ez most nem vicc, érdekel, hogy van e valóságalapja A VÁMPÍRSÁGNAK.

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 07:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
és vámpirok nemtudnak zombikat csinálni-.-
2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Ó kedveseim, nem sokat segítettetek, de ha vámpír leszek, akkor éjszaka az ágyatok mellé ülök, kissé nézegetlek benneteket, ahogyan szuszotok, aztán eltűnök mint az árnyék.Sose tudjátok meg, hogy időközben vámpír lettem!
2011. jún. 27. 10:52
 23/37 anonim ***** válasza:
Fúj, te azt akarod, hogy egy ilyen meharapjon? [link] Én még ránézni se szeretek.
2011. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
63%
*megharapjon
2011. jún. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező...ettől a fenyegetéstől rettenetesen megijedtünk :D Amúgy meg a twilightos figurákat nem nevezném vámpírnak...


"Bezzeg az én időmben a vámpírok vért szívtak, nem faszt!"


Nem tudom ki mondta de igaza volt XD

2011. jún. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Rendben gyere!Budapesten lakom a 18. kerületbe és rögtön az első emeletes ház.Nyomd meg az 5 gombot és lemegyek!
2011. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Úgy látom ti csak poénra veszitek a kérdésemet, mellesleg, igen, vámpír szeretnék lenni, és kész.

Árrivedercsi ámóre, kedveseim!A többi üzit privibe várom, mert ha egy vámpír elolvassa, amiket írtatok, megsértődik!

2011. jún. 28. 06:36
 28/37 anonim ***** válasza:

Hogy máshogy lehetne ezt venni...kislány VÁMPÍROK NEM LÉTEZNEK!!!! :S Vagyis csak annyira léteznek mint Roxfort, vagy az egy gyűrű :S

Bocs ha kippukasztottam az álombuborékodat, de ez az igazság.

2011. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
100%

Visszasírom az időket, mikor a vámpírok még félelmet keltettek...

Jótanács: hagyd a Twilight-ot, Vámpírnaplókat és a többi vöröspöttyös ratyi vámpírkönyvet a fenébe.

Olvasd el Bram Stroker Drakuláját, valódi klasszikus rémtörténet.

Vagy ha nem igazán kedveled a XIX. századi műveket, olvass Darren Shan vámpírkönyveket, 12 részes sorozat, személyes kedvencem, és nem csillogó fagottokról és agonizáló tinipinákról szól :D

2011. jún. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 krisz307 ***** válasza:
100%

A kérdezőnek küldöm ezt a linket de nyugodtan más is megnézheti: http://www.youtube.com/watch?v=op1rIbCrCc4


Figyelmeztetés!!!!!!

A videó megsértheti a vámpírhívőket!!!

Valamint szex-függővé válhatsz tőle!!!

2011. júl. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!