Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sokszor emlegettetek már itt...

Sokszor emlegettetek már itt orbokat. Mik ezek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 08:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi ez az izé,de úgy látom ti sem.Sőt mást sem tudok.Plédául azt esm,ha van valamire kifejező pontosan érthető szó akkor mért kell olyat kreálni amit csak kevesen,vagy senki se értt úgy ahogy akarja a kotkodácsoló. Egy francia filológus - nyelvész - mpond6ta nyelvünkről: A magyar nyelv szép,kifelyező.vannak árnyalatai,csak egy baj van vele. kevesen ismerik. Én mondom. Ha majd egyszer sikerül elérni célotokat= nyelvünk összezagyválását jobban,mint Isten tette Bábel tornyánál,akkor ne Istent káromoljátok ha nem értitek egymást se,hanem magatokat.
2011. júl. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!