Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lehet ez a furcsa...

Mi vagy ki lehet ez a furcsa embereke?

Figyelt kérdés

1 város szélén lakunk utolsó utca ,az ablakom éppen az utcai lámpára nyílik . Elég érdekes de minden nap 10 óra után nem sokkal megjelenik ott 1 kisgyerek a lámpa alatt semmit nem csinál csak áll és néz a szembelévő házra, többször is szóltam neki hogy hé kisfiú mit szeretnél , mitcsinálsz itt ilyenkor itt egyedül meg stb... de sose válaszolt, megmondom öszíntén félek tőle de pénteken gyűjtöttem erőt kimentem de nem volt ott senki , de szombaton megint ott állt. Nem hinném hogy itteni lenne mert errefel csak öregek élnek meg fross házasok ez a gyerkőc meg van 6 10 éves , erre fele nem alik nagyon ilyen korú. És tudommit látttam , látok és látni is fogom szerintem egyébként június elején kezdődött .



(ne drogoztam nem is is ittam se semmi értelmes válaszokat köszi )


2011. júl. 24. 20:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, tényleg! Ezekröl a gyerekekröl meg is felejtkeztem. Akkor még sem 100% hogy kamu. Bocsi kérdezö.
2011. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valamiért rögtön ez jutott eszembe a sztoriról. :)
2011. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is nézd meg a srácot közelebbröl
2011. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 SzellemKutató ***** válasza:
100%

Üdvözlet! Én azt mondom, hogy egy tűzcsap, vagy egy hasonló dolog lehet, esetleg egy árnyék. Hidd el nem vagyok szkeptikus, de ez elég furcsa, még a paranormális jelenségek terén is. De azért fogadd meg ezt a tanácsot: ha nem fogod ezért rosszul érezni magad, nem lesz lelkiismereted, akkor figyeld meg a házad ablakából nagyítóval. Vedd fel kamerára egész éjszaka rögzítsd. Aztán a szabadidődben, vagy ha valamikor kedved lesz rá, nézd meg. Ha látsz valami gyanúsat, akkor lehet, hogy szellem. Ha nem látsz semmit, akkor nyugodtan menj oda hozzá. Ha látsz valami érdekeset, mihamarabb írj nekem privátot! A privátba feltétlenül ezt a címet(tárgyat) add meg: Idegen Gyermek (csak hogy külön felismerjelek a sok levelezőim között).

Tisztelettel: GH.

2011. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 SzellemKutató ***** válasza:
Nagyon kérlek, feltétlenül írj privátot!
2011. júl. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Készíts képet... vagy próbáld megdobni valamivel :D arra hátha reagál
2011. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj ott neki az villanyoszlop alatt egy kis sört zöldséget és nyers húst. Ha a nyers húst eszi meg kezdhetsz félni tőle...
2011. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Durva. :|

És más is látta rajtad kívül? :O

2011. júl. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező biztos hallgatott rátok, odament és meghalt. Ezért nem válaszol. :(
2011. júl. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz videót és tényleg kiderül h szellem akk tedd már fel valahova és adj egy linket :)
2011. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!