Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi vagy ki lehet ez a furcsa...

Mi vagy ki lehet ez a furcsa embereke?

Figyelt kérdés

1 város szélén lakunk utolsó utca ,az ablakom éppen az utcai lámpára nyílik . Elég érdekes de minden nap 10 óra után nem sokkal megjelenik ott 1 kisgyerek a lámpa alatt semmit nem csinál csak áll és néz a szembelévő házra, többször is szóltam neki hogy hé kisfiú mit szeretnél , mitcsinálsz itt ilyenkor itt egyedül meg stb... de sose válaszolt, megmondom öszíntén félek tőle de pénteken gyűjtöttem erőt kimentem de nem volt ott senki , de szombaton megint ott állt. Nem hinném hogy itteni lenne mert errefel csak öregek élnek meg fross házasok ez a gyerkőc meg van 6 10 éves , erre fele nem alik nagyon ilyen korú. És tudommit látttam , látok és látni is fogom szerintem egyébként június elején kezdődött .



(ne drogoztam nem is is ittam se semmi értelmes válaszokat köszi )


2011. júl. 24. 20:05
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
ha az ablakodból látod egy fényképet pls
2011. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Ha már többször is láttad akkor hogy nem csurgott annyi össze hogy lefotózd?
2011. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
22%
Szellemek nem léteznek, te nemnormális!
2011. aug. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
59%

Mikor elolvastam a szöveget,nekemis a szellem ugrott be elsönek:)


utolso ironak szol!

szellemek leteznek te agyatlan! -.-

Egyebkent olyan rossz,hogyha valaki latott mar szellemet,es senki nemhisz neki:\

tudom milyen rossz erzes:\



De egyebkent eleg fura,hogy most egy jo ideje,a kerdezö nemir semmit:\\ :'oo

2011. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:

Szerintem érdemes lenen először is valami barátodat odahívni... Ketten vagytok nem féltek annyira ez tény.

Nem tudom hogy léteznek-e szellemek...Remélem megoldódik a dolog,haverokkal menjetek oda minél többen annál jobb elmúlik a félelem.. Többet így most nem tudok mondani viszont ha még fent áll a probléma kérlek dobj egy fotót nagyon kíváncsi vagyok:D

2011. aug. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim válasza:
Én is szoktam egy ilyen kis fiút látni az ablakom előtt.És ez most nem vicc. Lehet hogy van köze a két esethez egymáshoz,mert a személy leírásod megegyezik az általam látott fiúra.
2011. okt. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 barbikalola válasza:
48%
Ez nagyon állat, főleg az a blog(már nem tom ki írta) És tényleg :KÉRDEZŐ HAHÓ ÉLSZ MÉG XD
2011. dec. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
amgy ha tenyleg egy feketeszemu akkor mi van ha TE beengeded a hazadba?? mit akar toled ha bejut oda ahol te elsz?
2012. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na mi lett, felfalt a kissrác?:)
2013. febr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Fotózd le! Ha a képen rajt van a kisgyerek akkor nem szellem . Ha a képen nem látod a gyerekeket szellem áll a házatok előtt.
2014. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!