Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a természetfelett...

.Anonymus. kérdése:

Nagyon félek a természetfeletti lényektől. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este már annyira félek,hogy beleőrülök.Meg se merek mozdulni.Egyszer majd szomjan haltam,de nem mertem kinyúlni a tőlem fél méterre lévő vízért.
2011. aug. 9. 10:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Ezt mintha valami gagyi, amerikai, disneys fantasyfilm-utánzatból szedted volna... no offense, de ez túl szirupos lenne ahhoz, hogy valóság legyen.

2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,voltak számomra nagyon hasznosak,csak az a baj,hogy én éjszaka nem tudok reálisan gondolkodni.És nem is attól félek,hogy bántanának,hanem attól,hogy látok egyet.
2011. aug. 9. 12:46
 13/43 anonim ***** válasza:

Használj egy kis lámpát éjszaka (vagy kérj a szüleidtől), egy energiatakarékos izzó szinte semmit nem fogyaszt, és sokat segít.

Nekem is sokat segített volna gyerekkoromban... :(

2011. aug. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam,de nem lett tőle jobb...:(
2011. aug. 9. 13:23
 15/43 poklos judit ***** válasza:
0%
menj diliházba!XD
2011. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Azt hittem a sötétben félsz!! Na jó, kezdjük előlről. Mennyi idős vagy?
2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Oda van írva a kérdéshez: "természetfeletti lényektől"!
2011. aug. 9. 14:17
 18/43 anonim ***** válasza:

Ja ja, értem én, de azt írtad, este. Gondoltam lámpaoltás után. :))

Hát, ha napközben is, akkor az gáz, lehet, hogy kényszeres gondolataid vannak (nem tudom, pontosan hogy hívják, hasonló a kényszeres cselekvéshez). El kellene menni a pszichiátriára, viccen kívül. Ez megkeserítheti az életed, ha nem szabadulsz tőle. Bár azt még mindig nem sikerült bepötyögnöd, hogy 5 éves vagy, vagy 50. Ha 5, akkor elég, ha a szüleidnek szólsz.

2011. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Napközben egy kicsit se félek.Amúgy gondolhattad volna,hogy azért nem írom oda a koromat mert nem szeretném,hogy megtudják...
2011. aug. 9. 14:28
 20/43 anonim ***** válasza:

Természetfeletti lényektől félsz?

Miért mit ártottál nekik?

Vagy szerinted annyira gonoszak hogy kedvtelésből midnennap kimennek keresni téged de annyira hülyék hogy nem találnak?

Szerinted jó ez bárkinek is,hogy te félsz?Mivan ha pont ezzel vonzod oda magadhoz őket?


Akkor pont az lenne a megoldás,hogy ne rájuk figyelj,és akkor ha látják ,hogy leszarod őket,nem pazarolják rád az idejüket.

2011. aug. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!