Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a természetfelett...

.Anonymus. kérdése:

Nagyon félek a természetfeletti lényektől. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este már annyira félek,hogy beleőrülök.Meg se merek mozdulni.Egyszer majd szomjan haltam,de nem mertem kinyúlni a tőlem fél méterre lévő vízért.
2011. aug. 9. 10:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
100%
Szilvásbuktát mer' azt szeretem! x"D
2011. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 Johnny1 válasza:
mit csinálj? dugd meg magad jól...vagy én megdugjalak? akkor nemfogsz félni.. 62/f
2011. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Varga László65 válasza:
ez nem vicces én is félek de nekem nem hisz senki az ég világon én se merek mozdulni de nagyon erősek
2012. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
100%
Figyelj! Természetfeletti lény az egyszarvú is és a tündér-.- bhazmeg láttál már valaha tündért vagy egyszarvút az ágyad mellet vagy bármikor is? a szellem meg a démon meg a fhaszom mi az is ilyen! nincsen ilyen!! Mi megidéztük bloody maryt kicsit szartam de azzal nyugtattam magam h ha bloody mary álmomba kikaparja a szemem az nem fáj:))))DD na de nincshenek ilyen szarok ez a lényeg
2012. szept. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Mi az a hátadnál?
2012. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 gluho válasza:
Nem kell parázni..max ha találkozol eggyel próbálj meg összehaverkodni vele.
2013. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 David82 ***** válasza:
100%
Vannak természetfeletti lények, de miért félsz tőlük? Nem mind gonosz. Isten azért teremtette az angyalokat, hogy megvédjenek a többi lénytől. Tehát: fogj egy mécsest, tedd a mécsestartóba, és gyújtsd meg. Ha van angyal, sárkány, bagoly, vagy bármilyen szobrod amit szeretsz, akkor azt helyezd a mécses mellé. Ha van füstölőd, gyújts meg egyet. Tömjén, mirha, vagy bármi más kiváló. Aztán, mikor lefekszel, mondj el egy imát, és képzelj el egy fehér fényt, ami körülvesz téged. Ha továbbra is félsz, akkor hagyd égve éjszakára a mécsest, vagy kapcsolj be egy gyenge fényű lámpát. A fényt nem szeretik a gonosz teremtmények, erre már rájöttem. A legjobb, ha csinálsz egy oltárt a szobádban, és gyakran füstölőzöl.
2013. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Én 11.

Most kezdem elfeledni őket, de én őket úgy képzelem el, mint barátokat.

2013. jan. 6. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:

És még valami:

Nem a szobádban lesznek, maximum a szabadban.

2013. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

miért akarnának téged bántani a természetfeletti lények?

rosszat tettél ellenük? mindegyik ellen?mert csak akkor vagy bajban ha valamivel önmagad ellen fordítottad őket de ha eddig nem bántottak akkor nem hinném hogy csak úgy ok nélkül rád támadnának. de fegyverrel nem mennél sokra csak magadra haragítanád a többit

2014. máj. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!