Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a természetfelett...

.Anonymus. kérdése:

Nagyon félek a természetfeletti lényektől. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este már annyira félek,hogy beleőrülök.Meg se merek mozdulni.Egyszer majd szomjan haltam,de nem mertem kinyúlni a tőlem fél méterre lévő vízért.
2011. aug. 9. 10:10
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
Könnyű azt mondani...
2011. aug. 9. 17:04
 22/43 anonim ***** válasza:
47%
gondolj arra ilyenkor, hogy sosem hallani olyanról,h. valakit megölt, bántott egy természetfeletti lény. ilyen sosem fog előfordulni, te is meg fogod érni a holnapot.
2011. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim válasza:
Nekem elég érdekes történetem van: Egyszer,mikor aludtam, valaki beszélt mellettem. felébredtem, éskérdeztem hogy ki vagy egyszer csak hangos nevetést hallottam , majd mikor vissza akartam feküdni valaki kihúzta a fejem alól a párnát. Nemsokára egy fekete kis pötty jelent meg mellettem, és elkezdett röhögni. Ráordítottam (nem túl szépeket) és azóta semmi baj.
2011. aug. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

"Amúgy gondolhattad volna,hogy azért nem írom oda a koromat mert nem szeretném,hogy megtudják."


Hidd el, nem szeretnéd tudni, hogy mi mindent gondolok...

Amúgy meg azért kérdezem, hogy hány éves vagy, mert ha 6, akkor nincs nagy gond, de ha 30, akkor komolyan gondolom a pszichiátert, nem poénból írtam. A korodtól függ, hogy hasznos válaszokat kapsz-e. Ezt meg te gondolhattad volna.


Amúgy megtaláltam, amit legutóbb nem sikerült:


"Kényszeres zavarok

A személyt visszatérő, nem kívánt gondolatok, érzések, félelmek, késztetések gyötrik, ismétlődő és merev viselkedésmódokra, mentális tevékenységekre kényszerül, melyek akadályoztatása esetén intenzív szorongást él át. A kényszeres gondolatok, késztetések, képzetek nincsenek kapcsolatban a realítással, azt eltúlozzák..."


"...Kényszergondolat esetén valamely irracionális, nemegyszer az egyén erkölcseivel, személyiségével össze nem egyeztethető gondolat, kép, asszociáció jelenik meg."

2011. aug. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

23:17.. "Egyszer, mikor aludtam"

Csak álmodtad hogy felébredtél, én is jártam már így. :))

2011. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 Dophareus válasza:
A legjobb amit tehetsz, hogy Eremniethhez imádkozol, Minden természet fölötti és alatti lény urához. Okos dolog ha valamilyen áldozatot (valamilyen alkoholt) is bemutatsz neki.
2011. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Sikerült!Egész este nagyon koncentrálltam arra,hogy ne féljek és be jött!
2011. aug. 10. 16:59
 28/43 anonim ***** válasza:
Sz@rj be...
2011. aug. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim válasza:
Kérdező: Nem értem mitől félsz ennyire van rá valami ok? Talán szellemekkel élsz egy fedél alatt?
2011. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

"Egész este nagyon koncentrálltam arra,hogy ne féljek és be jött!"


Vagy most kamuztál, vagy a kérdés feltevésénél.

("bejött", egybe!)

2011. aug. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!