Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a természetfelett...

.Anonymus. kérdése:

Nagyon félek a természetfeletti lényektől. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este már annyira félek,hogy beleőrülök.Meg se merek mozdulni.Egyszer majd szomjan haltam,de nem mertem kinyúlni a tőlem fél méterre lévő vízért.
2011. aug. 9. 10:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
megint én vagyok igaza van az előttem válaszolónak csak akkor ellenségesek ha te is az vagy velük
2014. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 nádas viktorja válasza:
Nemkel a vérfarkasoktól vagyis tölünk félni csak a vánpíroktól és a vad vérfarkasoktól majd mi meg védünk ne féj
2014. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 amatorkriptozoologus ***** válasza:

"Természetfeletti" NEM LÉTEZIK!!!

Csak emberi tudomány által jelenleg nem ismert!


Ez nagyon fontos!


Másrészt ha valami nem fizikai formájú (azaz szellem, stb) Az direkt neked NEM TUD ÁRTANI, CSAK BESZARATNI! Ha nem félsz tőlük nem látsz ilyet, vagy ha látsz is le fogod szarni, mert neked nem árthatnak.


A fizikai dolgok meg nem fognak betörni a házadba ha csak nem valami erdőség közepén élsz (egyébként sem szokásuk, mivel nagyon kevés úgymond "természetfeletti" és egyben fizikai lény létezik. A kriptidektől meg aztán ténylg nem kell félned. Rejtőzködnek, ezért nem fedezték még fel őket. Ezekre a kriptidekre (pl. the rake, stb...) egyszerű állatokként kell tekinteni mert nem többek. De ha mégis támadás érne, akkor segítségedre lesz egy jó öreg múzeális vagy gáz-riasztó fegyver, amit ha bemész egy vadászboltba, szónélkül átadnak neked engedélymentesen. Veszel mondjuk egy gázrevolvert, beletöltesz lapua patront és gumilövedéket, azzal aztán nem fogsz félni.


Egyébként meg minden ilyen támadásnak az esélye, kisebb mint gondolnád még az ilyen erdő közepén lévő házakban is, városban meg 0.0%. Nyugi...

2019. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!