Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nos azt hallottam, hogy...

Nos azt hallottam, hogy létezik Démon stb. és még hogy dzsinn is létezik egyesek szerint!?

Figyelt kérdés

tudom hogy most azt hiszitek hogy ezt az egészet...hogy az Aladinból szetem de ez nem így van.

Tudom hogy pld...dzsinn szellemet idéznék meg akkor 3-kívánságomat teljesít......(és most vicc nélkül szeretnék dzsinnt idézni)


2011. aug. 10. 19:18
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Akkor tedd azt, idezd meg!
2011. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 .Anonymus. ***** válasza:
TESTVÉREM!Rád találtam!Te is ugyanolyan naív vagy mint én!:D
2011. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

hát az idézésel pedig az a gond...hogy nem tudom meg idézni és reméltem hogy tík segítettek nekem ezel kapcsolatosan...de látom eddig még nem segítettek....de legalább nem szóltatok le és ezt meg köszönöm:)

Amugy utolsó hogy érted hogy naív vagyok.....vagyis mibennünk mi a közös? na mindegy:D

2011. aug. 10. 19:34
 4/38 .Anonymus. ***** válasza:
Az,hogy te is elhiszel "akármit",mint én.
2011. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Na azért nem mindent hiszek el.....nem vagyok annyira hiszékeny:P:D
2011. aug. 10. 19:50
 6/38 .Anonymus. ***** válasza:
Én se úgy értettem,azért írtam így:"akármit".
2011. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
56%
Az létezik amiben hiszel. Mi hozzuk létre őket.
2011. aug. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Killgun ***** válasza:
Az utolsó ismét nincs tisztában semmivel...Én démont szeretnék idézni,csak legyen egy magányos órám...:') Dzsinekben meg nem hiszek,de nézz utána a témának,mert itt nem fogs rendes választ kapni :') Béke!
2011. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem ne dzsinnel próbálkozz , sokkal jobban megéri ha megidézel egy démont , az akármennyi kívánságodat teljesíti.

Csekély ára az, hogy a lelked amikor meghalsz elkárhozik :)

2011. aug. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Hát ahogy mondod démont semmiképpen nem idéznék...Amugy utolsó előtt....ebben teljesen igazad van!

itt úgyse tanálnám meg azt amit szeretnék, vagyis hogy pontosan fogalmazak itt úgyse tanálnák helyes választ(Ami a kérdésemnek lenne megfelelő....de azért köszi nektek

2011. aug. 11. 06:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!