Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nos azt hallottam, hogy...

Nos azt hallottam, hogy létezik Démon stb. és még hogy dzsinn is létezik egyesek szerint!?

Figyelt kérdés

tudom hogy most azt hiszitek hogy ezt az egészet...hogy az Aladinból szetem de ez nem így van.

Tudom hogy pld...dzsinn szellemet idéznék meg akkor 3-kívánságomat teljesít......(és most vicc nélkül szeretnék dzsinnt idézni)


2011. aug. 10. 19:18
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Ja amugy fisz kérlek oda adnád az email címedet?
2011. aug. 16. 20:09
 32/38 A kérdező kommentje:
Sziasztok bocsesz hogy írok...de ezt tudnotok kell...szóval valaki meg tudta a jelszavamat....és ezért újj neven regisztrálok be köszi
2011. aug. 16. 20:16
 33/38 A kérdező kommentje:
Amugy fisz téged minden képen meg kereslek ís írok neked privátott...:D
2011. aug. 16. 20:17
 34/38 anonim ***** válasza:
Ott van hogy privát üzenet írása a válaszaim alatt, úgy elérhetsz emailen.:)
2011. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 Hakachi ***** válasza:
Alap fokú Nekromanciában tudok segíteni (kerdezö)
2011. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
én egy dzsinn vagyok mit kérsz tőlem ?!
2011. aug. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Hakachi és fisz

én vagyok a kérdező csaj új neven regisztráltam...már el mondtam mijen ok mijat....

2011. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 atoszprime válasza:
Csatlakozom azokhoz akik írták, hogy ne Djinn-t akarj idézni. Már azért se mert azok között is vannak gonoszak meg jók is és nem Te döntöd el, hogy melyik jön. Másrészt a legenda szerint a bebörtönzött Djinnek teljesítenek kíváncságot nem az idézettek. Írták azt is, hogy inkább démont idézz mert az jobb, nos ha szerinte az jobb akkor idézzen ő azt. Egy kaptafa mindkettő. Inkább kívánj olyanokat amiket Te magad tudsz teljesíteni, hagyd a túlvilági dolgokat, mert cumi lesz a vége.
2012. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!