Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nos azt hallottam, hogy...

Nos azt hallottam, hogy létezik Démon stb. és még hogy dzsinn is létezik egyesek szerint!?

Figyelt kérdés

tudom hogy most azt hiszitek hogy ezt az egészet...hogy az Aladinból szetem de ez nem így van.

Tudom hogy pld...dzsinn szellemet idéznék meg akkor 3-kívánságomat teljesít......(és most vicc nélkül szeretnék dzsinnt idézni)


2011. aug. 10. 19:18
1 2 3 4
 21/38 anonim válasza:
Figyi ha már megidézted, megkérnéd hogy küldje át hozzám az Odaátból a Castiel angyalt. :) Örök hálám! :)
2011. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Necromancer

elmesélnéd nekem mit tuc priviben?

2011. aug. 13. 06:29
 23/38 A kérdező kommentje:

23:20

oké....ha sikerül át küldöm:)

2011. aug. 13. 06:32
 24/38 anonim ***** válasza:

Azt hiszem tisztában kell tenni a dolgokat a Démonok körül. Íme a standard válaszom azoknak akik még nem látták volna:


Az igazi Sátánizmus több ezer évvel előzi meg a zsidó/keresztény vallás létrejöttét. Sátán/Lucifer személye megegyezik a sumer földistennel Enkivel. Enki az emberiség Igazi és eredeti istene, de vannak ellenséges istenek is akik nagyon pozitívan mutatkoznak meg, magukat angyaloknak nevezve. A Démon szó eredetileg a görög mitológiában az emberek és istenek között álló szellemet jelent és nincs semmi negatív vonzata, csak a keresztények használják számukra negatív jelentéssel.

Az istenek az embert eredetileg egy rabszolga fajnak “teremtették”, de szerencsénkre Sátán Atyánk ráébredt a szabad akarat fontosságára és az istenek 1/3-át maga mellé állítva fellázadt az ellenséges istenek ellen. Sajnos végül a Démonok elvesztették a háborút a hatalmas túlerővel szemben, és az ellenség megkötötte Őket. A zsidó/keresztény vallás létezésének egyetlen oka hogy elnyomja az ősi eredeti vallásainkat és távol tartsa az embereket Enkitől.


A keresztény egyház megrögzötten pusztította el azokat a dokumentumokat amik az előző állításom igazolnák, és üldözték, megkínozták és megölték Sátán követőit kik az igaz tudást hordozták. Nem csak a boszorkányokat, boszorkánymestereket hanem a druidákat és a tudás egyéb hordozóit is könyörtelenül, embertelen módon lemészárolták (lásd “szent” inkvizíció). Az igazi Sátánizmus az ősi pogány vallásainkon alapul, nem mutatunk be sem emberi sem állati véráldozatot Sátánnak, Sátán számára az állatok és gyermekek szentek a tisztaságuk végett. A divatsátánisták akik alapján a média és a nagyközönség megítél minket és Sátánt nem más mint antikereszténység nem Sátánizmus. A LaVey féle “sátánizmusnak” még csak köze sincs a Sátánizmushoz, az csupán ateizmus. A kereszténység célja az emberi személyiség eltörlése, ha figyelmesen olvassuk a bibliát láthatjuk az igazi tartalmát.

“Legyenek eggyé, mint ahogy te Atyám egy vagy velem és én veled, s ők is legyenek egyek velünk…” – Jézus (János 17:21)


A judeo-keresztény isten Jehova/Adonai és a názáreti fia csak mese, fikció ami arra szolgál hogy vakítsák az embereket és távol tartsanak minket igaz istenünktől Enkitől.


ui.: Akik kezdők a Sátánizmusban azok számára nagyon ajánlott elolvasni mindent ezen az oldalon:


[link]


Megfelelő nyelvtudás híján pedig itt:


[link]


s már elérhettek engem is blogomon:


[link]

2011. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Fisz

ezt már hatvanszor halottam tőled:d nem kell újra ugyan azt írni...de ezért kösz

2011. aug. 15. 20:41
 26/38 anonim ***** válasza:
Remek, akkor már ismered a Démonok valódi alakját, tehát nincs értelme további "a démonok gonosz" válaszokra figyelned.:) A dzsinek pedig asztrális szellemek, és nem lámpásokból bújnak elő vagy hasonló ilyen baromság. Közel-keleti nekromanták kedvelt játékszere volt korábban, most már annyira nem "divatos" hogy úgy mondjam.
2011. aug. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
úristenh!!!!44négy!! kérdező hány éves vagy?
2011. aug. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Fisz

Elmesélnéd nekem privátban hogy mit kellene tudnom a dzsinekről? ja és hogyan lehett meg idézni?

Mert remélem számíthatok rád...mert úgy gondoltam hogy te rendes vagy és nem olyan mind a többi....tessék a az emailom tiie@azet.sk

2011. aug. 16. 16:12
 29/38 anonim ***** válasza:
Én Démonológiában vagyok otthon és az alap nekromantiában, tehát fogalmam sincs hogy hogy kell dzsint idézni. Amúgyis kezd egyszerűbb dolgokkal, ha érdekel írj privátot.
2011. aug. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
oké
2011. aug. 16. 20:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!