Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mitől lehet ez? Minden olyan...

Mitől lehet ez? Minden olyan fura.

Figyelt kérdés

Egy ideje érzem, hogy valaki figyel de nem foglalkozok vele. Tegnap kint játszottam a kutyámmal és egy idő után más lett. Nem akart jönni hozzám és nézett mellém. Ha hívtam akkor nyugtalan lett és nehezen de jött. Nem foglalkoztam vele. Hátulról meg a macskám viselkedett érdekesen. Éjszaka mentem ki inni és amikor kivettem a hűtőből a kólát akkor egy árnyékot láttam a hűtő ajtó mögött. Este is folyamatosan olyan érzésem volt, hogy valaki figyel. Meg még tegnap este olyan 8 körül itt gépeztem és a hörcsögnek a vas kereke MAGÁTÓL elkezdett mozogni mintha a hörcsög futna. De direkt megnéztem és a hörcsög aludt (ilyenkor szokott jönni, hogy biztos nyitva volt az ablak. 1. nem volt nyitva 2. ha nyitva is lett volna azt akkor se tudta volna megmozgatni). Nem félek...nem is foglalkozok vele. Csak érzem.

Nem vagyok hülye, pszichopata izé bigyó. Úgyhogy normális válaszolók írjanak! Köszi.

14L


2011. aug. 11. 10:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
off: Éjszaka kólát iszol?????? Hát attól én is nyugtalan lennék. Na de nem nézlek hülyének, mikor még fiatalabb voltam és a szüleimnél laktam, én is sok furcsaságot tapasztaltam abban a házban. Azóta sem járok el hozzájuk ottalvósra. Nem tudom, hogy ezek a fiatal kor élénk fantáziájához köthetőek-e, vagy a gyerek/fiatal érzékenyebb a túlvilági dolgokra, nem kaptam rá választ.
2011. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Velem is ez szokott lenni... csakhogy én éjjelenként lépteket hallok... És néha tényleg én is úgy érzem, hogy valaki figyel. Árnyékokat is szoktam látni, de csak egy pillanatra. Különböző alakok jelennek meg... néha egy kutya, van amikor egy ember... Furcsa.
2011. aug. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

11:10-es vok

14 lány vagyok én is.

2011. aug. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!


Most mégis mit vártál? Hogy megerősítsünk abban, hogy ez valóban így volt? Mert valljuk be, normális esetben ilyet nem tapasztal nap mint nap az ember.

Szerintem is a kamaszkori fantázia szüleménye. Nem beszélve arról, hogy amennyi moslékot lát az ember a médiába.

És jó lenne ha visszafognád magad kisasszony! Mert nagyon csúnya ha egy kislánynak ilyen a stílusa.

2011. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Sajnálom...normális válaszokat kértem.


Amúgy köszi a válaszokat.

2011. aug. 11. 11:52
 6/13 anonim ***** válasza:

off: Éjszaka kólát iszol?????? Hát attól én is nyugtalan lennék. Na de nem nézlek hülyének, mikor még fiatalabb voltam és a szüleimnél laktam, én is sok furcsaságot tapasztaltam abban a házban. Azóta sem járok el hozzájuk ottalvósra. Nem tudom, hogy ezek a fiatal kor élénk fantáziájához köthetőek-e, vagy a gyerek/fiatal érzékenyebb a túlvilági dolgokra, nem kaptam rá választ.



Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:57

Privát e-mail a válasz írójának


Ez csak azért van mert fél álomban az agyad valamit csinál és be halucinálod a lépteket árnyékot stb..


Én azt szoktam hallani néha hogy anyámék beszélgetnek közbe meg már 4-5 orája alszanak xDDD


Ez amugy azért lehet hogy érzed hogy figyelnek mert (Én hiszek ezekben)


Az a feltételezésem hogy a hozzád kozel állo ember nagypapa, Nagymama stb.Már meg halt és valoszinuleg a lelke a földön maradt tehát a szelleme!!!


És végig követi minden egyes lépésedet erre észzeru magyarázat pl hogy a macska kutya meg blolndult!!!


Az állatoknak jok a megérzései érzik ha valami nincs ott rendben és elkezdenek félni!!!!


(Ugy hallottam)


Választ várom :)))))

2011. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

HOPPÁ BOCSIKA NEM NEKED AKARTAM A HALUCINÁLOS CUCCOT :DDDD


Hanem aki lépteket hall meg stb bocsika :DDD

2011. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Killgun ***** válasza:
Igen...MondjE GY embert aki úgy tud járni,hogy félálomban van...Tudod a félálom kicsit mást jelent...Kopogó szellem a léptekre,ez pedig nemtudom...Am egyik válaszolónak üzenem:Ne anyáskodj öregasszoiny,mert szart sem tudsz a világról!Tetszik a stílusom?Remélem nem...A világ nem csak abból áll,amit a tudomány nagy "szakemberei" mondanak...Van amit az emberi agy nem tud felfogni,csak azt hisszük feltud...Kb mint az optikai csalódások..
2011. aug. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam hoigy járkál!!!


Gondolkodhatnál kicsit hanemazt mondtam hogy be halucinálja a hangokat!!!!!!

2011. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ne igyál kólát éjszaka, mert gyomorfekélyed lesz.
2011. aug. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!